فهرست
جدایی مورینیو از چلسی
جدایی مورینیو از چلسی

جدایی مورینیو از چلسی

آی اسپورت- پاری سن ژرمن آماده است تا ژوزه مورینیو را با پیشنهادی چشمگیر بخرد و او را در پایان این فصل از استمفوردبریج جدا کند. مورینیو ماه گذشته قراردادی چهارساله با چلسی بست که او را تا سال 2019 در این باشگاه لندنی حفظ می کند، اما شایعات فراوان حاکی از آن است که حتی با وجود تمدید قرارداد، موقعیت ژوزه همچنان روی نیمکت آبی ها در خطر است. یکی از منابع نزدیک به باشگاه چلسی گفته اگر این تیم در بازی هفته گذشته لیگ قهرمانان به تیم مکابی می باخت مورینیو اخراج می شد.
مورینیو در این فصل جنجال ساز بوده و حالا فدراسیون فوتبال انگلیس بابت رفتار این مربی با «اِوا کارنِیرو» پزشک زن چلسی، پرونده ای را باز کرده هرچند که بعید است مربی پرتغالی بابت این قضیه با محرومیتی رو به رو شود. مورینیو هفته گذشته در پایان بازی با اورتون که با شکست تیمش همراه شد، وقتی با سئوال خبرنگاران در مورد جان استونز (مدافع اورتون که مدتهاست چلسی در تلاش برای خرید او ناکام مانده) رو به رو شد، کنفرانس مطبوعاتی را نیمه تمام رها کرد و بعد هم با روبرتو مارتینس سرمربی اورتون درگیری لفظی پیدا کرد.
اما هیچکدام از این مسائل باعث نگرانی مالکان قطری باشگاه پاری سن ژرمن نشده، و آنها مورینیو را در صدر فهرست مربیان مورد علاقه خود قرار داده اند. روزنامه انگلیسی ساندی اکسپرس نوشته پی.اس.جی به شدت دنبال این است که برنامه های آینده ژوزه را بداند. لوران بلان سرمربی فرانسوی، با پاری سن ژرمن در لیگ فرانسه نتایج خوبی گرفته اما اینده او در تیم پاریسی نامشخص است چون مسئولان باشگاه بر این باور هستند که مورینیو می تواند تیمشان را به سطحی بالاتر برساند.
  ۱  
آی اسپورت
2015-09-20 21:58:50
نظر دهید

۱ نظر
یوسف
يكشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴، ۲۲:۰۸
پاری سن ژرمن بهترین کاریه که میتونه بکنه تا به سطح بالاتری از فوتبال برسه!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر