فهرست
برانکو: شاید تصمیمات داور باعث شکست ما می‌شد
برانکو: شاید تصمیمات داور باعث شکست ما می‌شد

برانکو: شاید تصمیمات داور باعث شکست ما می‌شد

آی اسپورت- برانکو در نهمین بازی پرسپولیس در این فصل موفق شد برای سومین بار برد در پرسپولیس را تجربه کند. سرمربی پرسپولیس بعد از پایان بازی با ملوان گفت:
** مدیر باشگاه به رختکن آمد و گفت باید در هر بازی مقابل 15 بازیکن بازی کنیم و جا دارد که به بازیکنانم تبریک بگویم. قبل از اتمام 90 دقیقه باید گل می‌زدیم و اجازه نمی‌دادیم کار به وقت اضافه کشیده شود.

** بازیکنان ما را درک کنید و 6 مسابقه رسمی داشتیم که در 4 بازی از داور متضرر شدیم و باید بازیکنان را درک کرد که به بازیکنان اعتراض کنند. اخطار سوشا مکانی و طارمی  و یکی دو بازیکن دیگر درست نبود و شاید این تصمیمات داور باعث شکست ما می‌شد. هیچ‌کس نفهمید دلیل اخطار مکانی چه بود و داور چهارم یک اشاره کرد و داور کارت زرد به او نشان داد. خطای طارمی خیلی تصادفی بود و پشت هم دو کارت زرد به او داده شد و اخراج شد.
** مسلمان جدی در تمرینات حاضر می‌شود و بهتر می شود و او باید صبر داشته باشد تا به آمادگی کامل برسد.
** ما سخت تمرین می‌کنیم و در طول تمرینات تلاش می‌کنیم مهارت گلزنی تیم بالا برود ولی گاهی اوقات در فوتبال گلزنی به توانایی ذاتی بازیکن مربوط می‌شود که دچار مشکل می‌شویم. همان‌طور که گفتم داور کارت‌های بی‌مورد به مکانی و طارمی داد و فقط یک کارت زرد به بازیکن ملوان داد که آنها مستحق کارت زرد بیشتری بودند.

کدخبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-09-20 22:14:04
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر