فهرست
میکسدزون پرسپولیس/ بنگر: تیم‌های دسته 4 هم اسپانسر دارند
میکسدزون پرسپولیس/ بنگر: تیم‌های دسته 4 هم اسپانسر دارند

میکسدزون پرسپولیس/ بنگر: تیم‌های دسته 4 هم اسپانسر دارند

آی اسپورت- صحبت‌های تعدادی از بازیکنان پرسپولیس بعد از برد مقابل مقابل ملوان را می‌خوانید:

محسن بنگر
بازی خوبی انجام دادیم و حق ما پیروزی در این مسابقه بود. حق پرسپولیس در لیگ برتر این جای جدول نیست و باید در بالای جدول باشد. ما 6 بازی انجام دادیم و سه داور 4 جلسه محروم شدند و باید در لیگ به پیروزی برسیم. نمی‌گویم داوران مقصر هستند خود ما هم مقصر هستیم و باید خودمان در زمین نتیجه بگیریم اما تمام اشتباهات داوری به نفع حریفانمان است و نمی‌توانیم هم در این مورد صحبت کنیم چون محروم می‌شویم امیدوارم از بازی مقابل تراکتور روند صعودی پرسپولیس در لیگ هم شروع شود. از مسئولان باشگاه درخواست می‌کنم این موضوع را پیگیری کنند. در این شانزده سالی که فوتبال بازی می‌کنم تا به حال چنین چیزی را ندیده بودم. امیدوارم مشکلات ما حل شود. زشت است تیمی مانند پرسپولیس روی پیراهنش اسپانسر نداشته باشد حتی تیم‌های لیگ چهارم هم اسپانسر دارند. مسئولان باید فکری به حال پرسپولیس کنند چرا که این تیم هواداران میلیونی دارد. مسئولان باشگاه که دستگاه چاپ پول ندارند که مشکلات مالی را برطرف کنند بلکه مسئولان وزارت ورزش باید کمک کنند.


مهدی طارمی
بازی خوبی انجام دادیم و خوشحالم که به مرحله بعد صعود کردیم. در جام حذفی برد و صعود به مرحله بعد اهمیت دارد. در این مسابقه کلا دو خطا کردم که داور در هر دو صحنه به من کارت داد. مگر می‌شود. 4 جلسه دیگر هم آقای حاجی پور را محروم کنند اما چه فایده من به او گفتم که سر خوردم و او هم گفت که می‌دانم. در تمام مسابقات برای گلزنی به میدان می‌روم اما در جام حذفی پیروزی مهم است. در هر مسابقه 7-8 موقعیت گل ایجاد می‌کنیم اما باید بهتر شویم.


رامین رضاییان
در نیمه اول خوب بودیم و می‌توانستیم در 20 دقیقه اول به گل برسیم. ما بازی به بازی بهتر می‌شویم اما متاسفانه در مرحله بعدی دو سه بازیکن خود را به خاطر محرومیت در اختیار نداریم. این زیبا نیست که داوران همین طور کارت بدهند و باعث شوند که به تیم لطمه وارد شود. ما مقابل تیم قوی بازی داشتیم که کادر فنی قوی‌ هم دارد. از کمیته داوران خواهش می‌کنم در ادامه لیگ و جام حذفی در انتخاب داوران دقت بیشتری داشته باشد چرا که پرسپولیس 40میلیون هوادار دارد. واقعاً زشت است چرا به مهدی طارمی کارت دوم را داد در حالی که می‌دانست او کارت دارد. مگر خود بازیکن باید دنبال توپ برود؟ مگر داریم؟! در دقیقه 120 بازیکن خودش دنبال توپ برود یا اینکه توپ جمع‌کن باید توپ را به او برساند. نمی‌شود همینطوری کارت نشان داد. در جام حذفی ما به همه نفرات خود نیاز داریم. امسال به هیچ عنوان داوری‌ها برای پرسپولیس خوب نبوده است. برای فوتبال ایران این موضوع خوب نیست. خسته شده‌ایم آنقدر گفته‌ایم فیلم بازی را بگذارند و ببینند که کدام صحنه کارت داشت.


بابک حاتمی
 فکر نمی‌کنم اخراج طارمی درست بوده‌باشد و کارت دوم او اشتباه داده شد. من قصد داشتم که بچرخم اما همسترینگ پایم دچار کشیدگی یا پارگی شد حالا باید این موضوع را فردا با MRI مشخص کنیم. سوشا به سمت داور آمد که بگوید مهدی طارمی حقش دریافت کارت زرد نبود. حالا اینکه او حق اعتراض داشته یا خیر بهتر است از خودش بپرسید.


کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-09-20 23:06:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر