فهرست
پرسپولیسی‌های ملوان بعد باخت چه‌گفتند
پرسپولیسی‌های ملوان بعد باخت چه‌گفتند

پرسپولیسی‌های ملوان بعد باخت چه‌گفتند

آی اسپورت- دیدار ملوان در برابر پرسپولیس فرصتی بود تا پرسپولیسی‌های سابق زیادی باز هم تجربه‌ی حضور در آزادی و این‌بار در مقابل پرسپولیس را تجربه کنند. صحبت‌های بازیکنان سابق پرسپولیسی و حال حاضر ملوان را می‌خوانید:

حسین ماهینی
امروز مقابل تیم بزرگ پرسپولیس بازی داشتیم و کم نیاوردیم. موقعیت‌های خوبی به دست آوردیم که متاسفانه نتوانستیم تبدیل به گل کنیم. به هواداران پرسپولیس تبریک می‌گویم. ما در لیگ نشان دادیم که عملکرد خوبی داریم و امیدوارم همین روند را ادامه دهیم تا بتوانیم در رتبه خوبی قرار بگیرم. بهتر است مسئولین در این باره صحبت کنند من سرباز هستم و قراردادی ندارم. نمی‌دانم سایر بازیکنان هم پولی دریافت کرده‌اند یا خیر.

محمد حسین کنعانی‌زادگان
همه دیدند که ما 5-6 موقعیت صد در صد گل داشتیم اما پرسپولیسی‌ها فقط حفظ توپ می‌کردند. ما با برنامه آمده بودیم اما متاسفانه نتوانستیم از فرصت‌هایمان استفاده کنیم. پرسپولیسی‌ها در یک صحنه مشکوک به آفساید به گل رسیدند که توپ به پای طارمی نگرفت. مدافع و دروازه‌بان ما اشتباه کردند و وظیفه داشتند که اجازه ندهم توپ وارد دروازه شود. متاسفانه در پایان نتوانستیم برنده بازی شویم. هواداران پرسپولیس مرا تشویق نکردند. من از ملوان توانستم به تیم ملی برسم اما در پرسپولیس به من بها ندادند. امیدوارم شرایطی مهیا شود که با دل و جان بار دیگر برای پرسپولیس بازی کنم.

پایان رأفت
ما دو بازیکن زیر 23 سال داشتیم که فوق‌العاده بودند. اولین بار بود که در آزادی بازی می‌کنند اما عملکرد بسیار خوبی داشتند. من پرسپولیس را هیچ وقت اینگونه ندیده بودم. آنها در 15 دقیقه دوم قصد داشتند داور را تحت تاثیر قرار دهند. چه معنایی دارد گلر چندین بار در لیگ دست به چنین کارهای بزند. در زمانی که ما در پرسپولیس بازی می‌کردیم مگر جرات داشتیم چنین کارهایی بکنیم. زمان علی پروین کسی جرات نداشت حرکتی انجام دهد. اصلا سوشا مکانی عالی و دروازه‌بان تیم ملی اما در شأن بازیکن نیست که چنین حرکاتی بکند. یک لحظه دیدم که همه بر سر مازیار زارع ریختند و من خواستم که آنها را جدا کنم زیرا دلیل خاصی برای درگیری نمی‌دیدم. معتقدم داور می‌توانست وقت اضافه بیشتری بگیرد اما به هر حال فوتبال است و این اتفاقات رخ می‌دهد.

مازیار زارعیکی از لیدرهای پرسپولیس که پشت نیمکت این تیم می نشیند و نامش هم رضا هست، باعث و بانی تمام این فحاشی هاست. البته امروز تمام هواداران به من فحش دادند. شاید به خاطر پنالتی است که پارسال جلوی پرسپولیس مهار کردم. من هر بار که به تهران می آیم به من فحش می دهند. اگر به من فحش میدهند ناز شستشان اما چرا آن ها را محروم نمی کنند. خوب است من هم هواداران ملوان را بیاورم تا به پرسپولیسی ها فحش بدهند؟

فرزاد حاتمی
هر دو تیم در این مسابقه موقعیت هایی داشتند اما این پرسپولیس بود که به برد دست یافت. برای پرسپولیسمتاسفم. آن ها به هر قیمتی می خواهند صعود کنند. حتی با عدم رعایت بازی جوانمردانه. ما زمانی که بازیکن آن ها مصدوم شد توپ را به خارج زدیم اما آن ها در چنین شرایطی بازی جوانمردانه را رعایت نکردند تا جایی که خودم دفعه بعد به بازیکنان گفتم توپ را بیرون نزنید. ای کاش تیم ها لااقل با بازی جوانمردانه به مرحله بعد بروند. بعضی نفرات پرسپولیس در حد پوشیدن تی شرت پرسپولیس نیستند. همین! واقعا ایا این ها می خواهند ناکامی در لیگ را با ناجوانمردانه بازی کردن جبران کنند؟ بعضی نفرات مثل من مدت کوتاهی در تیم بودیم اما اگر یک نیم فصل هم بودم با تعصب بازی کردم و جوانمردانه. در هر حال این ها بازیکنان پرسپولیس هستند و تحت هر شرایطی باید جوانمردانه کار کنند.

کد خبر: 9401
  ۱  
آی اسپورت
2015-09-20 23:33:29
نظر دهید

۱ نظر
-
يكشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴، ۲۳:۳۹
حاتمی که لطفاً دوغ بنوشه
آقای رافت خوده ما گندت کردیم پس لطف ادا در نیار که زمان ما زمان ما اینجوری بود فوتبال شما رو خوب یادمه
مازیار هم خودش خوب یادشه چی قبل بازی 6_0 جام حذفی سه سال پیش زد که این طور داره جواب میگیره.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر