فهرست
ناواس 71 دقیقه تا شکستن رکورد فاصله دارد
ناواس 71 دقیقه تا شکستن رکورد فاصله دارد

ناواس 71 دقیقه تا شکستن رکورد فاصله دارد

آی اسپورت - کیلور ناواس ۷۱ دقیقه تا رسیدن به رکورد تاریخ رئال مادرید از نظر گل نخوردن در آغاز لالیگا فاصله دارد. بهترین رکورد تاریخ لالیگا متعلق به میگل آنخل است که در ۴۳۱ دقیقه آغازین فصل ۷۶-۱۹۷۵ گلی وارد دروازه‌اش نشد. دروازه‌بان کاستاریکایی در چهار بازی اول لالیگا دروازه‌اش را بسته نگه داشته است . میگل آنخل هم در چهار بازی اول گل نخورد اما در بازی پنجم در دقیقه ۷۱ توسط لاس پالماس دروازه‌اش گشوده شد.
کیلور ناواس برای رسیدن به این رکورد باید در بازی هفته پنجم در سن مامس دروازه اش را بسته نگه دارد. او تا کنون دو بار با پیراهن لوانته مقابل بیلبائو در سن مامس قرار گرفته است که یک برد ۰-۱ و یک شکست ۲-۱ در کارنامه‌اش ثبت شده است. در صورتی که ناواس رکورد میگل آنخل را بشکند ، هدف بعدی او شکستن رکورد تاریخ لالیگا خواهد بود که کلودیو براوو فصل گذشته در بارسا با گل نخوردن در هشت بازی اول به ثبت رساند. اسنائولا در سوسیه داد در فصل ۷۱-۱۹۷۰ در هفت بازی اول کلین شیت کرد و آرتولا در بارسا در شش بازی اول فصل ۷۸-۱۹۷۷ به این رکورد رسید.
ناواس در بازی رئال و گرانادا با هفت توپگیری خوش درخشید تا فصل خوبش را تکمیل کند. او در میان دروازه‌بان‌های فیکس تیم‌های بزرگ تنها دروازه‌بانی است که در تورنمنت داخلی گل نخورده است. در آلمان ، نویر دو گل خورده است. در انگلیس، هارت در دروازه سیتی دو گل خورده است. کورتوا در چلسی پنج گل خورده است و ده خیا در یونایتد سه گل. در ایتالیا هاندانوویچ در اینتر یک گل خورده است و بوفون در یوونتوس چهار گل. در اسپانیا هم براوو در دو بازی گلی نخورد اما تراشتگن در سه بازی دو گل خورد.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2015-09-21 11:20:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر