فهرست

گزارش روز: غرور مانعی برای استعفای اولی هوینس

آی اسپورت- اولی هوینس روز سرنوشت سازی را پشت سر خواهد گذاشت او متهم است که در طول سال هایی که بر مسند ریاست باشگاه بایرن مونیخ تکیه زده از پرداخت مالیات طفره رفته و این برای آلمانی ها گناهی نا بخشودنی است.
رئیس باشگاه بایرن که پس از کناره گیری فرانتس بکن باوئر در سال 2009 به این سمت برگزیده شد ژانویه 2013 در حالیکه اسناد مالیاتی او برای اداره مالیات مونیخ مغشوش می نمود با اعلام یکی از حساب های خود در سوئیس، از عدم پرداخت مالیات 5 میلیون یورویی خبر داد به این امید که با توجه به قوانین مرتبط بتواند با پرداخت این مبلغ از تخقیقات اداره مالیات دور باشد اما هرگز چنین اتفاقی نیافتاد.
با توجه به تحقیقات صورت گرفته و اسنادی که در اختیار دادستان پرونده ی هوینس قرار دارد او اکنون در معرض اتهام 27 میلیون یورویی قرار گرفته و این در حالی است که جو عمومی نیز حداقل در رسانه های آلمان به سود او نیست هوینس دادگاه مهمی پیش رو دارد. محکمه ای که شاید به موجب آن صندلی اختصاصی او در آلیانس آره نا خالی بماند.
با توجه به حضور هواداران مونیخی برای حمایت از اولی هوینس در جلوی دادگاه و اظهارات برخی چهره های سرشناس فوتبالی از او به نظر شرایط برای هوینس بسیار سخت خواهد بود که شاید آگاهی از این اوضاع بود که بکن باوئر را بر آن داشت تا محافظه کارانه در مورد شرایط هوینس اظهار نظر کند و هرگونه نتیجه گیری را به دفاعیه او موکول نماید.
اما رسانه های آلمانی در مطالب اخیر خود به ارزیابی ادامه فعالیت هوینس با تمام این مشکلات در باشگاه بایرن پرداختند آن ها با فلش بک به بازی بایرن و آرسنال و حضور هوینس در کنار رومینیگه، غرور را مانعی برای جدایی آقای رئیس از بایرن دانستند آن ها با اشاره به خوشحالی بعد از گل هوینس در استادیوم، آلیانس آرنا را مامنی امن برای هوینس می دانند که با همه ی موانع موجود و تنگ شدن عرصه برای وی، هنوز هم می توان لبخندهای او را آنجا نظاره کرد.
     
آی اسپورت
2014-03-13 12:35:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر