فهرست
بایرامی و طهماسبی؛ بازنده‌های بردِ تراکتور
بایرامی و طهماسبی؛ بازنده‌های بردِ تراکتور

بایرامی و طهماسبی؛ بازنده‌های بردِ تراکتور

آی اسپورت - تیمِ تونی در نبرد دیروز با صبا نیز، نتوانست نمایش چشم نواز مدنظر تی تی ها را به اجرا دربیاورد اما با پیروز شدن آشتی کرد و این همان چیزی بود که تراکتورسازی برای فاصله گرفتن از بحران و حاشیه به آن نیاز داشت. مهره های خارجی و ستاره های سرباز در جدال روز گذشته تراکتور، عملکرد قابل قبولی داشتند اما اعتمادِ سرمربی پرتغالی به دو بازیکن برای دو پستِ کلیدی، با پاسخ مثبتی از سوی آن ها همراه نشد. 


مهرداد طهماسبی در 70 دقیقه حضور در زمین، گلرِ آماده ای برای تراکتورسازی نشان داد و انگیزه های مسابقه با تیم سابق اش را نیز عیان کرد اما با اخراج در این دقیقه، شانس حضور در بازی بعدی تیمش در جام حذفی را از دست داد تا علاوه بر لیگ، در جام حذفی نیز درواره تراکتور را به اخباری واگذار کرد. او خوش شانس بود که تراکتور با این پنالتی-اخراج شکست نخورد اما در عین حال تماشای سیو سوپراستارگونه اخباری برای بازگرداندن تراکتور به بازی، به این دروازه بان فهماند که در ادامه فصل شانس بسیار بسیار کمی برای بازی کردن خواهد داشت. در نوکِ حمله تیم نیز اوضاع بر همین روال بود. تونی بالاخره با نیمکت نشین کردن یونس، فرصت فیکس شدن را به بایرامی داد اما این بازیکن کند و کم تاثیر کاری از پیش نبرد و در نهایت از روی نیمکت به تماشای گلزنی یونس از روی نقطه پنالتی نشست. هر دو تعویض اولیویرا در مسابقه دیروز، تبدیل به نفراتِ کلیدی در راه پیروزی تراکتور شدند. یکی از آن ها به محض ورود برای تیمش گل زد و دیگری در بدو ورود به زمین پنالتی گرفت تا تراکتور به دور بعدی جام حذفی برسد و طهماسبی و بایرامی، حالا حالاها به نیمکت تیم سرخپوش تبریزی دوخته شوند. آن ها، بازنده های بردِ دیروز تراکتو بودند. 

کدخبر:9405
  ۳  
آی اسپورت
2015-09-21 15:46:13
نظر دهید

۳ نظر
ابی
دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴، ۱۶:۵۸
وقتی یه تیم پیروز میشه همه پیروز شدن در ضمن اگر طهماسبی اون پنالتی را نمی داد توپ صد در صد گل می شد در مورد بایرامی هم بایرامی به خاطر ادینهو یک سال بازی نکرده و افت کرده است
علی
دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴، ۱۷:۴۳
لطفا حاشیه ایجاد نکنید در برد همه سهیم اند و هدف همه موفقیت تراکتوره
masood
سه شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۴، ۰۸:۰۷
اتفاقآ تراکتور خوب بازی کرد و مهرداد بایرامی و طهماسبی هم مثل بقیه خوب بودند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر