فهرست

شواین اشتایگر: گل به آرسنال را تقدیم هوینس کردم

آی اسپورت- شواین اشتایگر در دقیقه 55 بازی بود که با پاس زیبای فرانک ریبری درون محوطه ی جریمه صاحب توپ شد تا گل نخست بازی را به ثمر برساند.
او پس از به ثمر رساندن گل به سمت جایگاه وی آی پی استادیوم آلیانس رفت و در حالی که یک دست را بر روی سینه گذاشته بود با دست دیگر به اولی هوینس اشاره کرد. او به بیلد می گوید:" بلی من برای تشویق اولی هوینس به سمت او رفتم و شادی او به همین دلیل بود."
کاپیتان لام نیز اعتراف می کند که دیدار مقابل آرسنال تا حدودی تحت تاثیر حواشی مالیاتی آقای رئیس قرار گرفته بود و بازیکنان بایرن می خواستند برای هوینس پیروز شوند. لام در این مورد به اسکای گفت:" بله تا حدودی تحت تاثیر اتفاقات روز گذشته بودیم ."
روبن نیز در این مورد می گوید:" قبل از بازی همه ی بازیکنان تصمیم گرفتن تا در این دیدار به خاطر هوینس بازی کنند و نتیجه ی مناسب را بدست آورند او همیشه در کنار مربی، بازیکن و دیگر عوامل باشگاه حضور دارد و اگر کسی نیاز به پشتیبانی داشته باشد هوینس حضور داشت پس حالا نوبت ما است که به او ساپورت لازم را بدهیم و پشتش باشیم."
فرانک ریبری نیز که ارتباط صمیمانه ای با هوینس دارد می گوید:" هوینس فرد مهم و بزرگی برای بایرن مونیخ است و تصور بایرن بدون او امکان پذیر نیست."
     
آی اسپورت
2014-03-13 12:49:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر