فهرست
دکه آنلاین: بولینگ بدون عبده
دکه آنلاین: بولینگ بدون عبده

دکه آنلاین: بولینگ بدون عبده

آی اسپورت – بولینگ بدون عبده تیتر جالب روزنامه گل درباره پیروزی دیروز پرسپولیس مقابل سایپاست. گل این تیتر را به خاطر عکسش از شادی بعد از گل پرسپولیسی ها انتخاب کرده. صحبتهای تازه کی روش در مورد برانکو و رقابت یک تیم عربی با استقلال برای جذب شهباززاده از دیگر تیترهای این روزنامه است.

روزنامه گل
روزنامه گل 25 دی

خبر ورزشی با انتشار عکسی از سلفی قرمزها بعد از بازی دیروز از تیتر پرسپولیس مطمئن برای بازگشت تیم برانکو به صدر جدول استفاده کرده و از قول سرمربی قرمزها نوشته که 10 نفره بردن مزه دیگری دارد. بحران، شوت شد تیتر این روزنامه برای پیروزی استقلال مقابل نفت است و پیوستن انصاری فرد به المپیاکوس هم روی جلد این روزنامه دیده می شود.

خبر ورزشی
خبر ورزشی 25 دی

پیروزی از تیتر پرسپولیس متخصص بردهای 10 نفره استفاده کرده و از قول برانکو نوشته که نمی خواهد بداند کی روش چه حرفهایی در مورد او زده. این روزنامه پیروزی استقلال مقابل نفت را به مسائل داوری ربط داده و به این نکته اشاره کرده که 4 برد از 6 برد آبی ها به لطف داوری بوده و گرنه جایگاه واقعی این تیم رده یازدهم است. حرفهای طارمی و احمدزاده درباره دیروز و قطعی شدن ماندن پلی یانسکی در پرسپولیس، از دیگر تیترهای این روزنامه است.

روزنامه پیروزی
پیروزی 25 دی

همشهری ورزشی جلدش را به دو قسمت تقسیم کرده تا از هر دو بازی پرسپولیس و استقلال، عکس داشته باشد. صد در صدر و بازگشت "امید" وارانه تیتر این روزنامه برای برد پرسپولیس و استقلال است. جزئیات جلسه برانکو با مسلمان و رفیعی، انتقال انصاری فرد به المپیاکوس و نقل قول هایی از فرشید اسماعیلی و امید نورافکن روی جلد این روزنامه دیده می شود.

همشهری ورزشی
همشهری ورزشی 25 دی

 

کد خبر: 9408

 

۲    
آی اسپورت
2017-01-14 08:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر