فهرست
حمله کیهان: عادل به دنبال پخش شنای زنان!
حمله کیهان: عادل به دنبال پخش شنای زنان!

حمله کیهان: عادل به دنبال پخش شنای زنان!

آی اسپورت -  در هنگام پخش مراسم اهدای جام جهانی از شبکه سه که طی آن «کیتاروویچ» رئیس‌جمهوری زن کرواسی به‌طرز نامعمولی همه مردانی که روی صحنه می‌رفتند را در آغوش کشیده و می‌بوسید (از بازیکنان تیم‌های فرانسه و کرواسی گرفته تا خود رئیس‌جمهوری فرانسه!) ابتدا مسئولان شبکه سه طبق قوانین صدا و سیمای جمهوری اسلامی، از نمایش صحنه‌های فوق خودداری کردند اما پس از چند لحظه‌ای با زیر پا گذاشتن قوانین، به نمایش بقیه صحنه‌های فوق پرداخته و حتی نماهای نزدیک رفتار هنجارشکنانه و نامتعارف «کیتاروویچ» را تمام و کمال پخش کردند!

اما پس از اتمام این صحنه‌ها و به سخن آمدن عادل فردوسی‌پور که به‌خاطر نمایش همین تصاویر، به شدت از مدیران پخش شبکه سپاسگزار و ممنون بود، معما حل و گفته شد که برخی از مدیران سیما هنگام پخش مسابقه فینال جام جهانی، مهمان ویژه برنامه ۲۰۱۸ بوده و پشت صحنه حضور داشتند که عادل فردوسی‌پور از آنها می‌خواهد صحنه‌های اهدای جام را به هر شکل و شمایل، کامل پخش کنند و مدیران هم منفعلانه، قواعد و قوانین پخش و بالاتر از آن، باورها و اعتقادات خود و مردم را نادیده گرفته و به درخواست فردوسی‌پور تن در می‌دهند.

فردوسی‌پور و اطرافیانش که در طول پخش برنامه‌های ویژه جام جهانی موسوم به ۲۰۱۸ سعی کردند به انواع و اقسام ساختار شکنی‌ها دست زده (مثل معرفی کشورهای انگلیس و آلمان و کره و...به مثابه سرزمین‌های رویایی) تا در واقع جزیره جداگانه برای خود در تلویزیون ساخته، در آن حدی که شبکه‌های بیگانه برایشان هورا کشیده و آنها را فارغ از ایدئولوژی انقلاب و نظام اسلامی خواندند، این بار به طور رسمی علایق و سلایق خود را آنچنان به مدیران رسانه ملی تحمیل کردند که این حضرات متوجه نشدند دست به چه ساختار‌شکنی غریبی زده‌اند!

فردوسی پور که در طول یک‌ماه اجرای برنامه 2018 بارها به لحاظ کلامی دست به هنجارشکنی زده و به ارزش‌های انقلاب و مردم علنا توهین کرده بود، این بار هم در پایان پخش تصاویر ساختارشکنانه یاد شده اظهار داشت که با پخش کامل این تصاویر، همه پای تلویزیون مملکت‌شان نشستند و لذت بردند. وی تاکید کرد که این تصاویر پخش شد و همه هم دیدند و خیلی عادی بود و هیچ اتفاقی هم نیفتاد!

به نظر می‌آید اگر حضرات متولی رسانه ملی بخواهند تحت تاثیر برنامه‌سازان‌شان باشند، حتما مسابقات شنا و کشتی کچ زنان آمریکایی را نیز پخش کرده و حتما جناب فردوسی‌پور توصیه می‌کند که با پخش این مسابقات همه پای تلویزیون مملکت‌شان می‌نشینند و لذت برده و هیچ اتفاقی هم نخواهد افتاد! بعد از آن هم می‌توانند فیلم‌های خارجی را بدون جرح و تعدیل و با تمامی صحنه‌های غیراخلاقی و مبتذل پخش کنند که حتما با آن صحنه‌ها هم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد!

 

توضیح آی اسپورت: این مطلب را بدون هیچ دخل و تصرفی از قول سایت روزنامه کیهان برایتان نقل کردیم. قضاوت با خودتان

۱۱ ۲۷  
آی اسپورت
2018-07-17 07:39:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲۷ نظر
رضا شعبانی
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷، ۰۸:۲۱
سلام. روزنامه کیهان مشخصه چیه دیگه. از کسانی که علنا تو روزنامشون کشورهای دیگه رو به حمله موشکی تهدید میکنن و مروج خشونت تو جامعه هستند و خودشونو عقل کل مبدونن و دور از جون مردمو نفهم انتظاری بیش از این نمیره. من شخصا حالم از نا عادل کیروشی پور به هم میخوره اما سخن در مورد رفتار هنجار شکنانه رئیس جمهور کرواسی مسخرس واقعا. آقای نیمه محترم شریعت مداری( بازجوی سابق) این کارها ربطی به کشور اسلامی شما نداره که میگی هنجار شکنانه. بعدشم لطفا دهنتونو ببندید و کمی از اختلاس های چند هزار میلیاردی آقا زاده ها صحبت کنید
آیدین
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷، ۰۸:۲۸
کل مملکت رو فساد برداشته، این کیهان کل دغدغه‌ش از اول جام جهانی تا الان شده برنامه ۲۰۱۸ فردوسی پور.
sirvan.f
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷، ۰۸:۳۳
اگه شنا و کشتی کچم پخش کنن که آقایی رو در حق ما کامل کردن.واترپلوهم ورزش جذابیه.
xox
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷، ۰۸:۳۶
والا بنده الان 30 سالمه کشتی کج زنان ندیدم و حتا نمیدونستم وجود داره حالا حضرات ! در روزنامه کیهان این برنامه ها رو از کجا میبینن خدا عالمه .قبلا مد بود برنامه های سیاسی ماهواره میدیدن میگفتن باید مسائل روز آگاه باشیم .
"اینو چی میگی" آقای کیهان!؟
ویلی
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷، ۰۸:۳۹
نظام مقدس پیرو موج لجنمالی سلبریتیا (در واقع خنثی کردن هر عاملی که بتونه روحیه همبستگی به مردم تزریق کنه) دنبال تخریب و تفرقه (سیاست قدیمی تفرقه بندازو....) ولی هنوز برای فردوسی پور نتونسته یه قطب مقابل بسازه که دوقطبی بشه عوام پشت کوهی خودشون خودشونو پاره کنن (مثل بلایی که سر کیروش و برانکو آوردن) بنده خدا علی کریمیو یه مدت شیر کردن بندازن به جونش که نشد حالا باید دید نقشه بعدی تاریکخونه های عملیات روانیشون چیه....
مجید مقدم
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷، ۰۸:۴۲
کیهان سالهاست که چنین خزعبلاتی رو منتشر میکنه
رضا
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷، ۰۸:۴۴
در مورد تورم و بیکاری و اینا نباید مطلبی بذارن؟ فقط مشکل ما بغل کردن رییس جمهور کرواسیه؟خاک تو سرشون که ذهنشون توی این مزخرفاته و ما چه بدبختیم که اینا شدن زمامدار
امیرعلی
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷، ۰۸:۵۱
خطاب به نگارنده عزیز در روزنامه کیهان؛ به شما قول میدم با پخش مسابقات کشتی و شنای زنان هیچ اتفاقی نمی افتد؛ دوست عزیز چطوره زنان شنا و کشتی مردان رو میبینند اتفاق نمی افته ولی شماها میبینی اسلام تو خطره.
مکتب تربیتی و آموزشی ما و شما یکیه ولی نمیدونم چرا همچین طرز تفکری بر شماها حاکمه!!!!!!!
در کل همانند دیگر رخدادهای جامعه فقط میتونیم سر تاسف تکان بدیم ...
shl
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷، ۰۸:۵۵
یه بیمارستان تخصصی جنسی برای این جماعت باید تاسیس كرد واقعا این از همه پروژه های عمرانی كشور واجب تره
بهزاد
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷، ۰۹:۰۲
چقدر بده که بعضی افراد هر موضوعی رو از این منظر بهش نگاه میکنند. کیهان و کیهانی ها همیشه و تحت هر شرایطی حواسشون به مسایل جنسی هستش و لاغیر. وگرنه بغل کردن یه مرد توسط یه زن بخدا چیزی نیست که بیننده ها ندیده باشن. کافیه تو هر خونه ای کنترل رو برداری بزنی یه کانال ماهواره که همه دارن و انواع و اقسام بغل هارو ببینی. فکر کنم صحنه ی بغل کردن رو میلیون ها بار میشه تو چهار سال تماشا کرد پس چیز تازه ای نیست، چیزی که تو چهار سال فقط 1 بار اتفاق میفته مراسم اهدای جام جهانیه. مردم عادی و فوتبال دوستانی که مثل کیهان فقط دنبال این مسایل نیستن قطعا به بغل کردن کیتاروویچ دقت نکردن و از مراسم لذت بردن. واقعا آدم تاسف میخوره دید و طرز تفکر کیهان رو میبینه. هم تاسف میخوره هم خیلی از رفتارهاشون قابل درک میشه.
حمید
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷، ۰۹:۰۲
بهتره این حضرات به میلیون ها مشکلاتی که در چهل سال اخیر ایجاد کردند نگاهی بکنند !!!
رضا شعبانی
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷، ۰۹:۰۲
سلام. روزنامه کیهان مشخصه چیه دیگه. از کسانی که علنا تو روزنامشون کشورهای دیگه رو به حمله موشکی تهدید میکنن و مروج خشونت تو جامعه هستند و خودشونو عقل کل مبدونن و دور از جون مردمو نفهم انتظاری بیش از این نمیره. من شخصا حالم از نا عادل کیروشی پور به هم میخوره اما سخن در مورد رفتار هنجار شکنانه رئیس جمهور کرواسی مسخرس واقعا. آقای نیمه محترم شریعت مداری( بازجوی سابق) این کارها ربطی به کشور اسلامی شما نداره که میگی هنجار شکنانه. بعدشم لطفا دهنتونو ببندید و کمی از اختلاس های چند هزار میلیاردی آقا زاده ها صحبت کنید
RED
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷، ۰۹:۳۸
امیدی نیست!
رضا
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷، ۰۹:۴۸
چی میگه این شربعتمداری؟ این چجوری از باور ها و اعتقادات مردم خبر داره ؟ بغل کردن و روبوسی کردن کدوم هنجار ها رو میشکنه ؟ غیر اخلاقی و مبتذل شما هستید که فکر میکنید بهتر از مخاطب تلویزیون و رسانه میفهمید که چی براش خوبه و چی رو نباید ببینه..
خسته کردید مردم رو دیگه مگه تا کجا میتونین رانت بگیرین و اسکی کنین رو اعصاب ملت مگه تا کجا مردم این مسئولان و نهاد های ضد بشر رو تحمل میکنن ؟ مگه ندیدین سرنوشت دستمال و چاپلوس و بادمجون دور قاب چین ها رو ؟ مگه ندیدین عاقبت کسایی رو که میخواستن با سانسور و زور عقیده خودشونو تو پاچه ملت فرو کنن ؟ از تاریخ درس بگیرین یا تاریخ درسش رو بهتون میده
رضا
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷، ۰۹:۵۳
ضمناً پخش شنا و روبوسی و بغل خانوم ها برای شما دغدغه ست که عضوی از بدنتون شما رو با خودش همه جا حمل میکنه، والله ملت انقد بدبختی و مشغله فکری و بدهی و هزار تا مشکلات دیگه دارن که اصن وقت نمیکنن بیان تلویزیون ببینن اونم تلویزیون صدا و سمیا رو ببینن اونم مسابقات شنا :/ شما ها در به در دنبال پیدا کردن جنبه های سکسیستی هر موضوعی هستین، ملت اهمیت نمیدن به این چیزا.. شما ها بنده عضوی از بدنتون هستین و تابعی از اون عضوه مردم نرمال از اعضای بدنشون دستور نمیگیرن
مجيد
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷، ۰۹:۵۶
الان شريعتمداري نشسته رو به روي لوگوي آ اس رم هي ميگه فك ميكنيد هيچ اتفاقي نخواهد افتاد واقعا؟ هي هم عرق ميريزه
مارال
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷، ۱۷:۲۷
چرا اتفاقی افتاد ، مرده ها دارن زنده میشن ، زنده ها دارن میمیرن
۱
حامد
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷، ۱۰:۱۱
کگه الان کسی کیهان هم میخونه شما اطلاعاتشو چاپ میکنین . والا فقط دارن تهدید میکنن . یکم به مشکلات مردم رسیدگی کنین شاید تیراژتون بالا رفت . آخه با ارز دولتی پول کاغذاتو میدین یه وقت بیت المال حروم نشه آقاااای دکتررررر شریعتمداری ...؟!
مارال
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷، ۱۷:۲۶
بیت المال چیه بی ادب ؟! باید گفت شریعتالمال
۲
علی تراکتوری
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷، ۱۰:۱۶
الان مگه اتفاقی افتاد!! خداوند این جماعت رو شفا بده البته صدا و سیما هم در عمل انجام شده قرار گرفت چون به هر حال باید مراسم اهدا جام پخش میشود الان از تلویزیون ایران اکثرا برای دیدن فوتبال استفاده میشه اینا میخوان کاری کنن ملت دیگه اونم با کانال هم ماهواره ببینن !!
مارال
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷، ۱۷:۲۶
تنها کاربرد تلویزیون صدا و سیما میلی فوتبال فقط
۱
سیروس
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷، ۱۰:۳۷
جهت مزیداطلاع روزنامه کیهان هیچگونه فروشی درمیان مردم نداردوبخشی ازدرآمدش شامل اگهی های دولتی وآبونمان ادارات میباشدضمنا حرامانه ازبودجه مملکت نیزارتزاق مینماید.توخودحدیث مفصل بخوان ازین مجمل.
آرش
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۴۲
بجز این توقع دیگه ای از کیهان میشه داشت؟ یه مشت بیمار جنسی
۹
ss
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۲۶
خدا وکیلی مبتذل تر از خود روزنامه کیهان و مدیرش روی کره خاکی یافت نمیشه بعد این بابا به زمین و زمان گیر میده ، یادش رفت پارسال همسر رییس جمهور وقت فرانسه رو فاحشه خوند
علیرضا
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۳۹
فحش نامه....
محسن
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۵۹
یه موقعی،کیفیت کاغذ روزنامه ها مورد انتقاد بود که آدم،بعضا خودش را خش خشی میکنه موقع تمیز کردن!!!! امروزه که کیفیت کاغذ خوب شده(به خصوص که دسترسی به این کاغذ مرغوب،مجانی و همراه با رانت باشد)مطالب نوشته شده در روزنامه باعث زخمی شدن ادم میشه!!
۶
مارال
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷، ۱۷:۲۲
روزنامه کیهان آشغال ترین روزنامه است که فک نکنم مخاطباش جز خودشون باشن
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر