فهرست
منصوریان: بیرانوند تا مهدی رحمتی شدن فاصله دارد
منصوریان: بیرانوند تا مهدی رحمتی شدن فاصله دارد

منصوریان: بیرانوند تا مهدی رحمتی شدن فاصله دارد

آی اسپورت- نفت تهران بازی این هفته‌ی خود را هم واگذار کرد تا همچنان در حسرت اولین برد خود بماند. علیرضا منصوریان بعد از شکست مقابل استقلال در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی گفت:


هواداران استقلال شان باشگاه را حفظ کردند
مسابقه از نظر فنی طبق قولی که داده بودم شرایط خوبی داشت و از سازمان لیگ تشکر می‌کنم که یک ربع بازی عقب افتاد و شبنم روی چمن نشست و بازی سرعت بیشتری گرفت. اگر بازیکنان ما در یکی دو صحنه حرفه‌ای تر کار می‌کردند شرایط بهتر می‌شد. پنالتی بدی به حریف دادیم. روی ضربه فخرالدینی می‌توانستیم بهتر کار کنیم. هواداران از این بازی لذت بردند، هواداران استقلال شان این باشگاه را حفظ کردند و حرف و حدیث خاصی نبود. تشکر می‌کنم از آنها. در نشست خبری قبل از بازی هم گفته بودم که هواداران هم دوست ندارند ما کم فروشی کنیم. در 15 دقیقه اول باید از دروازه خود دفاع و بازی را کنترل می‌کردیم. استقلال هم قصد داشت گل بزند ولی وقتی گلی زده شد دو تیم از ترس و عقب نشینی دست کشیدند.

پیش‌بینی گل مساوی را می‌کردیم
رحمتی دروازه بان خوبی است و نمی‌دانم دو سه توپ گرفت یا در زاویه خوبی قرار داشت و مثل برخی مربیان نمی‌گویم دروازه بان حریف بهترین بوده که معنی اش این است ما خوب بودیم. مدافعان استقلال از دروازه خود خوب دفاع کردند و ما پیش بینی می‌کردیم گل مساوی را بزنیم اما آنها برنده شدند.

بیرانوند با مهدی رحمتی‌شدن فاصله‌ دارد
اگر قرار باشد بازیکنی فقط خودش را ببیند و  تیم را نبیند این جور رفتارها به تیم آسیب می‌رساند. بیرانوند با تصمیم کادرفنی کنار گذاشته شد و وقتی او آنقدر حرفه‌ای نشده که با دروازه بان اول تیم برای گرم کردن به زمین نرود، نشان می‌دهند او برای دروازه‌بان اول شدن و مهدی رحمتی شدن و رسیدن به تیم ملی فاصله دارد. این حرکت نه کارت زرد که کارت قرمز دارد و این طور رفتارها به تیم ضربه می‌زند. بیرانوند یا باید تغییر کند یا همین رفتار را با او خواهیم داشت. صریح صحبت می‌کنیم و جواب دو پهلو نمی دهیم قطعا با او برخورد خواهیم کرد. کادر فنی تیم ملی هم راضی نیست که بازیکنان به هر قیمتی بازی کنند تا آنها را قبول داشته باشند.


کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-09-21 21:25:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر