فهرست
مظلومی: از پروپجیچ راضی نیستیم
مظلومی: از پروپجیچ راضی نیستیم

مظلومی: از پروپجیچ راضی نیستیم

آی اسپورت- استقلال بردی دیگر در کارنامه‌ی این فصل خو ثبت کرد تا از این به بعد صدرنشین لیگ هم باشد. صحبت‌های پرویز مظلومی را می‌خوانیم:

* بازی نفس‌گیری بود و استرس دو تیم بالا بود. استقلال مقابل نفت سال گذشته در سه مسابقه برنده نشده بود. در نیمه اول بازی چنگی به دل نمی زند در نیمه دوم با صحبت‌هایی که کردیم عملکرد حریف در نیمه اول را به طور کامل آنالیز کردیم و متاسفم که بعد از گل دوم کمی عقب کشیدیم. البته این طبیعی است و گاهی اوقات بازیکنان ما احساسی کار می‌کنند. در 20 دقیقه آخر این رفتار ما باعث شد که روی دروازه ما فشار بیاورند. به نفت هم تبریک می‌گویم و این شکست چیزی از ارزش های نفت کم نمی‌کند.
* از عملکرد پروپجیچ راضی نیستم و انچه می‌خواستم انجام نداد. او را برای انجام کارهای تهاجمی آوردیم تا از ضربات سرش استفاده کنیم که در ضربات ایستگاهی نفت هم به ما کمک کند.

* داوری کار خودش را انجام داد و گاهی اوقات در کنار خط اشتباهاتی انجام می‌شد و در یک صحنه به تمارضی که کنار خط شد و مانع حمله ما شد اعتراض داشتم . البته جهانبازی در کل داوری خوبی

* ریوالدو هنوز تمرین می‌کند و هنوز کمیته انضباطی او تشکیل نشده است و باید بدنش آماده شود.هر وقت آماده شود از او استفاده می‌کنیم.

* نیاز نبود آرش امروز در فهرست 18 نفره باشد. برهانی هم بازیکن بزرگی است و در تیم ما بزرگی می‌کند و یعقوب کریمی هم بعد از بازی با گسترش در تمرینات حضور نداشت و از دیروز به جمع ما ملحق شد و اگر می‌توانست بازی کند حضورش به تیم ما کمک می‌کرد.

کد خبر: 9401
  ۱  
آی اسپورت
2015-09-21 21:38:59
نظر دهید
۱ نظر
مجید
دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴، ۲۲:۵۰
منظور از بازی نفس گیر یعنی همین که نفت از لاک بی جهت دفاعی خارج شد نفس مظلومی هم در نمیامد!! استقلال در بازی مقابل حریف قدر چیزی برای نمایش نداره!؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر