فهرست
میکسدزون استقلال/ بحث داغ چک!
میکسدزون استقلال/ بحث داغ چک!

میکسدزون استقلال/ بحث داغ چک!

آی اسپورت- صحبت‌های بازیکنان استقلال بعد از برد مقابل نفت و صدرنشینی در لیگ را می‌خوانید:

حنیف عمران‌زاده
بازی سخت و خوبی را امروز به نمایش گذاشتیم، البته تیم نفت بازیکنان پرمهره‌ای دارد و مربی خیلی خوبی را روی نیمکت خود دارد. متأسفانه تیم نفت نتوانسته در این چند بازی اخیر نتیجه خوبی کسب کند. ما دو فصل به آنها باخته بودیم، اما خدا را شکر امروز امتیاز بازی را کسب کردیم. من چک نگرفته‌ام، به من که رسید گفتند چک تمام شده است. بازیکنانی که راهی باشگاه شده بودند 50 درصد قرارداد خود را چک گرفتند. من برای پول به این باشگاه نیامدم و به خاطر پیراهن بازی می‌کنم. نه ناراحتی‌ای وجود داشت و نه چیزی، هر کسی هم ناراحت بود به باشگاه رفت و چک دریافت کرد. منصوریان بزرگ و اسطوره باشگاه استقلال است و من او را خیلی دوست دارم. ناراحتم از اینکه تیم منصوریان در این بازی‌های اخیر نتوانسته نتیجه کسب کند. تیم نفت کادر فنی استقلالی دارد و امیدوارم موفق شود.


میلاد فخرالدینی

بازی خوبی بود و گلی هم که من به ثمر رساندم به یکی از دوستانم که سالروز ازدواج اوست تقدیم می‌کنم. به هر حال موقعیتی پیش آمد و من با شوتی دروازه نفت را باز کردم. منصوریان در تیم ملی امید مربی من بوده و من افتخار داشتم که شاگردی او را کرده‌ام. خدا را شکر در این بازی به برتری رسیده‌ایم. قرار بود 27 شهریور ماه چک بازیکنان پاس شود. این موضوع در حالی است که قرار بوده 3 ماه پیش به ما پول بدهند اما چک دادند که آن هم پاس نشد. نصف چک پاس شد اما این مسئله در حالی است که قرار بوده 3 ماه پیش به ما پولی بدهند.


روزبه چشمی
خیلی خوشحالم که توانستیم ببریم و به صدر جدول بیاییم. بازی بعدی ما با راه‌آهن است که امیدوارم مقابل این تیم هم پیروز شویم. بعد از آن لیگ 20 روز تعطیل است که می‌توانیم این زمان را با صدرنشینی طی کنیم. بعد از آن هم بقیه بازی‌ها را تا نیم‌فصل با پیروزی پشت سر بگذاریم. هنوز بحث پیشنهاد آلمانی من مشخص نیست. رفتنم به این کشور قطعی نشده و باشگاه باید نظر بدهد. من تابع باشگاه هستم و فکر و ذکرم موفقیت استقلال است.


بهنام برزای

بازی خوبی را پشت سر گذاشتیم و تمام تلاش خود را کردیم که به 3 امتیاز این مسابقه دست یابیم تا صدر جدول را از آن خود کنیم. البته رسیدن به صدر جدول خیلی راحت از حفظ آن است. الان تمام برنامه ما این است که در برابر راه آهن نتیجه بگیریم و آن گاه با خیال راحت در تعطیلات باشیم. وضعیت خوبی دارم و در تیم جا افتاده ام.  تمام تلاشم را می کنم که بهتر هم شوم.


کد خبر: 9401
  ۱  
آی اسپورت
2015-09-21 22:04:15
نظر دهید

۱ نظر
-
دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴، ۲۲:۵۰
طرفدار تیمی نیستم اما شما نسبت ب قرمز پوشهای شهرتان بازیکنان با اخلاق تری در تیمتان دارید..منظبط.ارام.صبور.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر