فهرست
بیرانوند بی‌اخلاقی کرد و جریمه شد
بیرانوند بی‌اخلاقی کرد و جریمه شد

بیرانوند بی‌اخلاقی کرد و جریمه شد

آی اسپورت- رفتار نامسناسب علیرضا بیرانوند، باعث شده تا علیرضا منصوریان بعد از باخت نفت حسابی از خجالت او دربیاید. منصوریان در بازی امروز مقابل استقلال ترجیح داد از وحید شیخ ویسی درون دروازه استفاده کند و بیرانوند را نیمکت نشین کند. اما بیرانوند که از این اتفاق ناراحت بود رفتار مناسبی به این نیمکت نشینی انجام نداد. بعد از بازی هم دبیر کمیته انضباطی نفت از جریمه‌ی بیرانوند خبر داد:


علیرضا بیراوند
من امروز مشکلی برای بازی کردن نداشتم و چون از نظر روحی و روانی آمادگی نداشتم نتوانستم گرم کنم. به همین دلیل روی نیمکت نشستم و حتی اگر اجازه می دادند از استادیوم هم می رفتم؛ چرا که قبلا هم چنین اتفاقی افتاده بود که وقتی من گرم می‌کردم دروازه‌‌بان ذخیره با من وارد زمین نمی‌شد. وحید خوب کار کرد و تمام تلاشش را به کار گرفت. به او تبریک می‌گویم. منصوریان از دست من ناراحت نیست. اما با این تفاسیر از تمام هم تیمی هایم عذر خواهی می کنم

علیرضا منصوریان
علیرضا در سال 90 هم در تیم ملی شاگرد من بوده و خیلی خوب می شناسمش او وقتی که حس میکند خیلی خوب است، ادبیاتش در فضای حقیقی و مجازی را می بینیم، که تغییر کرده است، با این حال به او خیانت می کنیم، اگر او را در تحت هر شرایطی فیکس کنیم؛ اینجا بیرانوند نمی خواست با شیخ ویسی گرم کند و ما اخلاق مداری سرلوحه اصلی تیممان است و از اصول اخلاقی خودمان پا پس نمی کشیم؛ ایشان دیسیپلین اخلاقی را زیر پا گذاشت؛ امروز علیرضا خودبین بود و اینکه گفته بود مشکل خانوادگی دارم، صد در صد دروغ است و هیچ مشکلی نداشته است.

حسین آل اسحاق (دبیر کمیته انضباطی نفت)
بیرانوند در فصل گذشته هم سابقه این بی انضباطی‌ها را داشته، اما به این دلیل که دروازه‌بان جوانی بود و در تیم ملی حضور داشت، جرایمی را برای او در نظر گرفته و به حالت تعلیق در آوردیم. با اتفاقی که امروز افتاد، این جرایم تعلیقی اجرایی خواهد شد. ما قطعاً بیرانوند را فردا به باشگاه فرا خواهیم خواند تا در کمیته انضباطی پاسخگو باشد و برخورد جدی با او خواهیم کرد.هیچوقت اجازه نمی دهیم که اصول و ارزش‌های باشگاه نفت زیر پا گذاشته شود. برای حفظ اصول و ارزش‌های باشگاه نفت هر هزینه‌ای لازم باشد می‌پردازیم و تحت هیچ شرایطی حاضر نیستیم اخلاق را فدای نتیجه کنیم.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-09-21 23:10:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر