فهرست
ویژه؛ بلیت بخرید و یک روز را کنار رونالدو بگذرانید
ویژه؛ بلیت بخرید و یک روز را کنار رونالدو بگذرانید

ویژه؛ بلیت بخرید و یک روز را کنار رونالدو بگذرانید

آی اسپورت – هواداران کریستیانو رونالدو این شانس را دارند که یک تجربه فوق العاده را داشته باشند و در مسابقه ای که رونالدو برای آنها طراحی کرده، فرد برنده این فرصت را خواهد یافت که در آرایشگاه، کنار سوپر استار رئال مادرید بنشیند و موهایش را زیر دست آرایشگر مخصوص کریس بزند.
رونالدو به هواداران پرشمارش در شبکه های اجتماعی این شانس را داده که در ازای اختصاص مبلغی به کارهای خیریه در قرعه کشی خاص او شرکت کنند و یک روز را در کنار او بگذرانند.
هواداران رونالدو با خرید بلیتهایی که قیمت آنها 10 دلار (با 100 شانس برای هر بلیت) تا 20 هزار دلار (با 200 هزار شانس برای هر بلیت) است در قرعه کشی شرکت داده می شوند، بلیتهایی که عواید آن به امور خیریه اختصاص می یابد. برنده این قرعه کشی در یک روزی که کنار فوق ستاره فوتبال جهان است، می تواند در کنار او ناهار بخورد، به آرایشگاه برود و البته به عنوان میهمان ویژه رونالدو، به تماشای بازی ال کلاسیکو بنشیند. کمپین رونالدو تا 4 نوامبر ادامه دارد و به نظر می رسد گذراندن یک روز کنار یک سوپر استار و همچنین نشستن روی صندلی ردیف اول ورزشگاه در بازی ال کلاسیکو آنقدر جذاب هست که افراد زیادی را به شرکت در این قرعه کشی ترغیب کند.
     
آی اسپورت
2015-09-22 02:16:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر