فهرست
هفت نکته از هفته هفتم لیگ یک؛ بازگشت فغانی
هفت نکته از هفته هفتم لیگ یک؛ بازگشت فغانی

هفت نکته از هفته هفتم لیگ یک؛ بازگشت فغانی

آی‌اسپورت- هفته هفتم رقابت‌های لیگ یک امروز در شهرهای مختلف پیگیری می‌شود. دیدارهایی که با توجه به عقب کشیده شدن ساعت رسمی و نبود نور کافی در استادیوم‌ها زودتر از هفته گذشته برگزار می‌شود. نگاهی داریم بر هفت نکته از دیدارهای امروز.

1- مهم‌ترین بازی هفته در تهران برگزار می‌شود. دیداری که پیکان صدرنشین میزبان ماشین‌سازی تبریز است. پیکان تا به حال در لیگ دروازه‌اش باز نشده و ماشین‌سازی هم تمام دیدارهایش را با گل پشت سر گذاشته. همچنین پیکان هر سه دیدار خانگی‌اش را برد و ماشین‌سازی هم از سه بازی خارج از خانه‌اش هفت امتیاز کسب کرد.
2-پاس و پارسه هم باید به مصاف هم بروند. دو تیم قعرجدولی که احتمال جدا شدن پارسه از آن منطقه زیاد نیست ولی شاگردان مهابادی به زودی به بالاهای جدول می‌رسند.
3- دیدار مس کرمان و نساجی هم پرتنش‌ترین دیدار فصل است. مسابقه‌ای که دو تیم از فصل قبل کینه کرده‌اند. جایی که کرمانی در آستانه صعود به لیگ برتر قرار داشتند ولی صادق درودگر به عنوان مدیرعامل تیم شمالی، مقابل این تیم ایستاد و در نهایت مدیرعامل مس هم به خاطر تبانی‌ها دو سال محروم شد و میثاقیان هم از رسیدن به لیگ برتر ناکام ماند.
4- بازگشت کوروش موسوی به لیگ یک هم اتفاق ویژه دیگری است. سرمربی فصل گذشته فولادنوین که با این تیم قهرمان لیگ یک شده بود، در ابتدای فصل با هیچ تیمی به توافق نرسید تا از هفته هفتم به لیگ برگردد.
5- دیدار داماش و ایرانجوان هم آخرین مسابقه جالب هفته است. دو تیمی که به شدت اوضاع وخیم مالی را حس می‌کنند. ایرانجوانی‌ها از فصل گذشته اعتصاب را شروع کرده بودند و داماشی‌ها هم چند ساعتی است که دسته جمعی استعفا کردند.
6- دو تیم صنعتی با نام آلومینیوم به مصاف هم می‌روند. هر دو تیم آلومینیوم اراک و هرمزگان هفت امتیازی هستند و در جدول هم شانه‌به‌شانه هم حرکت می‌کنند.
7- علیرضا فغانی هم با پایان دوران محرومیتش امروز با دیدار پیکان و ماشین‌سازی به لیگ برمی‌گردد.

برنامه بازی‌های هفته هفتم لیگ یک به شرح زیر است:

روز سه شنبه 31 شهریورماهدیدار فولاد یزد – خیبر خرم آباد از ساعت 15:30 در ورزشگاه نصیریعلیرضا حیدرپناه- علیرضا کناری- رضا حیدری- مجتبی مختاری

خونه به خونه – مس رفسنجان از ساعت 15:45 در ورزشگاه هفتم تیرپیروز سیف اله پور- رحیم حاجیلو- بابک خسروی- حامد صادقی جو

آلومینیوم اراک – آلومینیوم هرمزگان از ساعت 15:45 در ورزشگاه امام خمینی (ره)شاهو اصلانی- کورش کریمی- کاوه بهمنی- مهدی نجار

پیکان – ماشین سازی تبریز از ساعت 16 در ورزشگاه شهدای شهر قدسمحمدحسین ترابیان- بهروز برون- میلاد قاسمی- امیر خسروی

شهرداری اردبیل – نفت مسجد سلیمان از ساعت 16 در ورزشگاه تختیمیثم پور کریمان- محسن سلطانی- محمدرضا فتحی- سعید لهراسبی

داماش گیلان – ایرانجوان بوشهر از ساعت 16 در ورزشگاه شهید عضدیمحمدباقر پورباقر- رضا نجفی- احمد کاظم لو- صائب گلی

پاس – پارسه تهران از ساعت 16 در ورزشگاه قدسکمیل غلامی- قاسم بهاری- مسلم رحیم خانی- شیرزاد علی نیا
مس کرمان – نساجی مازندران از ساعت 16:30 در ورزشگاه امام علی (ع)جواد محمدی- داریوش صابر مطلق- حمید آذرنیا- حسین شفیعی

نفت آبادان – گل گهر سیرجان از ساعت 17 در ورزشگاه تختیایمان کهیش- محمد هاشمی نسب- حسین عیسی وند- برزو ادراک

روز چهارشنبه 1 مهرماهفجرسپاسی – گیتی پسند از ساعت 15:45 در ورزشگاه حافظیهعلی میرغفاری- حسین مرادی- عبداله عبدالهی- امراله تعاون کردار


کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2015-09-22 15:20:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر