فهرست
رمزی به دیدار با تاتنهام نمی رسد
رمزی به دیدار با تاتنهام نمی رسد

رمزی به دیدار با تاتنهام نمی رسد

آی اسپورت- هافبک تیم آرسنال که از ناحیه ی ران پا مصدوم بود احتمالا به دربی شمال لندن نمی رسد.

آرسنالی ها امیدوار بودند رمزی را برای دربی شمال لندن در وایت هارت لین در اختیار داشته باشند. آرسن ونگر مربی این تیم پیشتر گفته بود او احتمالا حدود یک هفته برای بازگشت به میادین زمان می خواهد.

اما پس از گذشت یک هفته اعلام شد روند بهبودی وی کند بوده و رمزی به دیدار به تاتنهام نمی رسد. ونگر نیز معتقد است نباید برای بازگشت رمزی عجله کرد.

او احتمالا قسمتی از ترکیب آرسنال برای بازی با تاتنهام نخواهد بود ولی به نظر میرسد به بازی با چلسی که قرار است شش روز بعد برگزار شود خواهد رسید.

همچنین هافبک تیم آرسنال توماس روسیچکی نیز برای حضور در دربی دچار مشکل است. او پس از حذف آرسنال از رقابت های لیگ قهرمانان از ناحیه ی لگن احساس ناراحتی می کرده است.

مسوت اوزیل نیز که در بازی سه شنبه شب برابر بایرن دچار کشیدگی همسترینگ شده بود یک ماه از میادین به دور خواهد بود.

غیبت رمزی در هفته های اخیر به طرز مشهودی آرسنال را تحت تاثیر قرار داده بود. این بازیکن آرسنال که در نیم فصل اول به خوبی برای تیمش بازی کرده بوددر 26 دسامبر از ناحیه ی ران دچار مصدومیت شده بود که حالا مصدومیت کهنه ی او بر اثر فشار تمرینات بدتر شده و او باید روند طولانی تری را برای بازگشت طی کند.

ونگر به مدت 6 هفته از رمزی استفاده نکرد اما از همان ابتدا گمانه زنی های مبنی بر طولانی تر شدن مدت زمان مصدومیت این بازیکن وجود داشت.

اگر او به بازی با چلسی برسد او پس از دوره ای سه ماهه به ترکیب  تیم بازگشته است.

     
آی اسپورت
2014-03-13 16:52:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر