فهرست
آربلوآ 8 هفته از میادین به دور خواهد بود
آربلوآ 8 هفته از میادین به دور خواهد بود

آربلوآ 8 هفته از میادین به دور خواهد بود

آی اسپورت- مدافع رئال مادرید آلوارو آربلوآ به دلیل مصدومیت از ناحیه زانوی راست به مدت حداقل 8 هفته مصدوم خواهد بود و احتمالادر رقابت های این فصل به میدان نخواهد رفت.

پیشتر گفته شده بود مدافع راست سابق لیورپول به مدت 3 یا 4 هفته قادر به بازی نخواهد بود اما حالا پس از بررسی های پزشکان مشخص شده مصدومیت او ظاهرا بد تر از چیزی است که به نظر می رسید.

آربلوا آخرین بار در دیدار برابر اتلتیکو که با تساوی 2-2 به پایان رسید بازی کرده بود و همچنین در ترکیب تیم ملی اسپانیا برای بازی ایتالیا قرار نداشت.

آربلوا پس از بررسی های پزشکان و مشخص شدن نتایج به خبرنگار گل گفته است:« من حداقل هشت هفته قادر به بازی نخواهم بود. در نهایت مشخص شد این مصدومیت بدتر از چیزی بود که انتتظار می رفت.»

این مصدومیت در بدترین زمان ممکن برای این بازیکن 31 ساله پیش آمد.

آربلوا به دلیل حضور دنی کارواخال فقط در 13 مسابقه از رقابت های لالیگا به بازی رفته و جایگاهش توسط سزار آزپیلیکوئتا و خوانفران در تیم ملی اسپانیا تهدید می شود.

بازی های رئال مادرید در رقابت های لیگ 9 هفته ی دیگر با بازی 17 می در برابر اسپانیول به پایان می رسد و در حقیقت آربلوا هیچ شانسی برای ریکاوری و حضور احتمالی در رقابت های این فصل ندارد.

اسپانیا در تاریخ 29 مارس دیداری تدارکاتی در برابر بولیوی خواهد داشت که بیشتر هدف از این مسابقه افزایش هماهنگی بازیکنان و بهبود وضعیت بدنی تیم خواهد بود که باید دید آیا دل بوسکه آربلوا را برای این بازی دعوت می کند یا نه.

     
آی اسپورت
2014-03-13 19:26:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر