فهرست
دکلِ گمشده‌ی لیگ برتر! / پدیده کجا رفت؟
دکلِ گمشده‌ی لیگ برتر! / پدیده کجا رفت؟

دکلِ گمشده‌ی لیگ برتر! / پدیده کجا رفت؟

آی اسپورت- وقتی دو بار دروازه پرسپولیس را باز کرد و اولین شکست فصل را برای برانکو رقم زد، به نظر می‌رسید در هفته‌های بعدی خبرهای زیادی درباره او خواهیم شنید. اما ستاره استقلال خوزستان و پدیده‌ی سه هفته‌ی اولِ لیگ، طی سه هفته بعد درخششی نداشت و حالا کم‌کم اسم خاص و جالبش دارد از یادها می‌رود.
حسن بیت‌سعید، سال گذشته در فولاد نوین آن‌قدر درخشید تا جایزه بهترین بازیکن لیگِ یک را تصاحب کرد. وقتی اسکوچیچ او را در تمرینات فولاد خوزستان نپسندید به سراغ ویسی رفت تا آرزوهای بزرگش را در استقلال خوزستان دنبال کند. آرزوهایی که بعد از گذشته سه هفته از لیگ پانزدهم کاملا دست‌یافتنی به نظر می‌رسیدند. او هفته اول مقابل سپاهان به عنوان بازیکن جانشین به زمین رفت، هفته دوم ناگهان ستاره شد و هر دو گل تیمش را مقابل پرسپولیس به ثمر رساند و هفته سوم در داربی بزرگ خوزستان زننده یکی از دو گل استقلال مقابل فولاد بود تا دراگان بیشتر از گذشته حسرت از دست دادن او را بخورد.
اما از هفته سوم به بعد، طی سه بازی مقابل تراکتورسازی، سایپا و صبای قم دیگر خبری از درخشش بیت‌سعید نیست و با وجود حضور 90دقیقه‌ای این مهاجم در هر سه مسابقه باز هم نامی از او شنیده نمی‌شود. سایت 90 به عنوان تنها سایتی که عملکرد فنی بازیکنان لیگ را ارزش‌گذاری می‌کند، در این سه بازی نمرات 2/5 و 3/5 را برای این بازیکن ثبت کرده است.
بیت سعید و تیمش این هفته در مشهد به مصاف سیاه‌جامگان می‌روند. درخشش در این بازی می‌تواند پدیده لیگ برتر در هفته‌های ابتدایی را دوباره روی بورس بیاندازد. وگرنه کم‌کم همه فراموش خواهند کرد که او چگونه یک روز مدافعان پرسپولیس را چپ و راست کرده و سه‌جاف دروازه این تیم را فتح کرده بود.

کد خبر: 9411
     
آی اسپورت
2015-09-23 17:17:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر