فهرست
درباره جام جهانی باشگاه‌ها: مسیر پیچیده بازی با ارسا
درباره جام جهانی باشگاه‌ها: مسیر پیچیده بازی با ارسا

درباره جام جهانی باشگاه‌ها: مسیر پیچیده بازی با ارسا

آی اسپورت- تکلیف بازی های جام جهانی باشگاه ها در ماه دسامبر مشخص می شود و بارسلونا به زودی حریفانش را می شناسد. بارسا که به عنوان قهرمان لیگ قهرمانان اروپا راهی این بازی ها شده به مصاف برنده بازی کلاب امریکا و قهرمان آسیا می رود. فینال لیگ قهرمانان آسیا در تاریخ 21 نوامبر برگزار می شود و تیم هایی که به نیمه نهایی رسیده اند گوآنگژو اورگراند، گامبا اوساکا، الهلال و الاهلی هستند.
همچنین بارسا به همراه ریور پلاته، قهرمان کوپا لیبرتادورس به نیمه نهایی این مسابقات راه یافت. حریف ریورپلاته  در نیمه نهایی این طور مشخص می شود که  برنده بازی آکلندسیتی، نماینده اقیانوسیه و تیمی  از کشور میزبان است که البته هنوز مشخص نیست به مصاف قهرمان افریقا می رود و برنده آن ها با ریورپلاته بازی می کند.
فینال لیگ قهرمانان افریقا روز هشتم نوامبر برگزار می شود و تیم هایی که به نیمه نهایی رسیدند یو اس ام آلگر، تی پی مازمبه، الهلال و المریخ هستند.
فینال جام جهانی باشگاه ها در تاریخ 20 دسامبر در یوکوهاما برگزار می شود. رئال مادرید آخرین قهرمان این تورنمنت است و بارسا هم سابقه دوبار قهرمانی در این بازی ها را دارد.  کد خبر 9404
     
آی اسپورت
2015-09-23 17:52:56
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر