فهرست
گزارش روز: پی اس جی  و 4 بازیکن شگفت انگیز در فاز تهاجمی
گزارش روز: پی اس جی و 4 بازیکن شگفت انگیز در فاز تهاجمی

گزارش روز: پی اس جی و 4 بازیکن شگفت انگیز در فاز تهاجمی

آی اسپورت - همان طور که پیش بینی می شد پی اس جی کار سختی در برابر لورکوزن نداشت و به آسانی در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با نتیجه 6-1 این تیم را شکست داد و راهی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا شد.

آن ها در دیدار برگشتند توانستند با گل لاوتزی پیروز از میدان خارج شوند. لاوتزی در این دیدار عملکرد خوبی از خود نشان داد. بعضی از منتقدین اعتقاد داشتند که او ضعف های زیادی در تمام کنندگی دارد اما لاوتزی با گل پیروزی بخش اش پاسخ خوبی به آنان داد. لوران بلان نیز در کنفرانس خبری پس از بازی نتوانست از او ستایش نکند:" حالا او به خوبی گلزنی می کند. دیگر متوقف کردن او کار آسانی نخواهد بود. او سبک بازی خاص خودش را دارد. او با گلزنی برای تیم خوشحال می شود اما برای ما همین که عملکرد او قابل قبول باشد، راضی کننده است."

از طرف دیگر لوکاس مورا نیز در هفته های اخیر همه را تحت تاثر قرار داده است. گرچه او در بازی دیشب در ترکیب اصلی نبود اما نمایش  هفته های اخیرش و به خصوص دیدار برابر مارسی به ما یاد آوری کرد که او نیز از استعداد های فوق العاده ای برخوردار است. گرچه هنوز پیرامون قدرت تاثیرگذاری لوکاس شک و تردید هایی وجود دارد اما در هر صورت این مساله را نمی شود انکار کرد که او از توانایی های زیادی برخوردار است. شاید اعتماد بیشتر بلان بتواند موجب شکوفا شدن هر چه بیشتر این ستاره ی برزیلی شود.


زلاتان ایبراهیموویچ نیز که دیگر نیازی به تحلیل و بررسی ندارد. هر چند او دیشب نمایش فوق العاده ای از خود ارائه نداد اما چه کسی در کره ی خاکی وجود دارد که بتواند بگوید زلاتان یک جادوگر نیست؟! بدون شک یک زلاتان آماده می تواند به پی اس جی کمک کند تا رویاهای اروپایی اش را به حقیقت تبدیل کند.

کاوانی نیز مجددا به لیگ قهرمانان اروپا بازگشت. او که مدتی را از میادین دور بود در بازی با مارسی بازگشتش را با گل جشن گرفت تا نشان دهدعلی رغم حضور ایبرا، او هم می تواند بازیکنی تاثیر گذار برای تیمش باشد.

با این شرایط به نظر می رسد پی اس جی محموعه ای از 4 بازیکن فوق العاده در فاز تهاجمی در اختیار دارد. لوکاس، کاوانی و لاوتزی به خوبی می توانند پشت سر ایبرا قرار بگیرند و خالق لحظاتی ترسناک برای هر حریفی باشند.

گرچه شاید روی کاغذ پی اس جی به اندازه ی تیم هایی همچون بایرن،رئال، چلسی و یا بارسا برای قهرمانی لیگ قهرمانان شانس نداشته باشد، اما این مجموعه ی 4 نفره به ما می گوید خیلی هم نباید این تیم را از جمع مدعیان اصلی خارج کرد.

     
آی اسپورت
2014-03-13 22:44:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر