فهرست
عملکرد لژیونرهای ایرانی در مسابقات چهارشنبه شب
عملکرد لژیونرهای ایرانی در مسابقات چهارشنبه شب

عملکرد لژیونرهای ایرانی در مسابقات چهارشنبه شب

آی اسپورت- مروری داریم بر عملکرد امشب لژیونرهای ایرانی در لیگ‌های  اروپایی:

علیرضا جهانبخش
آلکمار که از ابتدای فصلی جاری علیرضا جهانبخش را به خدمت گرفته است در چارچوب جام حذفی هلند به مصاف ونلو رفت. در این دیدار تیم حریف با اخراج هگن در دقیقه 7، 10 نفره بازی را ادامه داد. جهانبخش در این دیدار برای آلکمار بازی نکرد. این مصاف با نتیجه 6 بر یک به سود یاران جهانبخش خاتمه یافت. مارکوس هنریکسون با 3 گل ستاره میدان بود.

احسان حاج صفی
در ادامه هفته هشتم بوندس‌لیگای 2 اف‌اس‌وی فرانکفورت در خانه با نتیجه 3 بر 2 مقابل اونیون برلین به برتری رسید. در این دیدار احسان حاج صفی از ابتدا در ترکیب حضور داشت و در دقیقه 46 جای خود را به زلاتکو دیدیچ داد. زلاتکو دیدیچ که به جای احسان وارد زمین شد در دقیقه 52 دقایقی بعد از ورود به میدان برای اف‌اس‌وی فرانکفورت از روی نقطه پنالتی گلزنی کرد. در جدول بوندس‌لیگای 2 اف‌اس‌وی فرانکفورت با 13 امتیاز در مکان هفتم قرار دارد.

کریم انصاری‌فرد
پانیونیوس که کریم انصاری‌فرد را در اختیار دارد در چارچوب هفته چهارم به مصاف آستراس رفت و با نتیجه 2 بر یک مغلوب میزبان خود شد. در این دیدار به مانند هفته گذشته انصاری‌فرد در دقایق پایانی وارد میدان شد و نتوانست گلی به ثمر برساند. کریم انصاری‌فرد در دیداری که تیمش تا در نیمه اول 2 گل از میزبان دریافت کرده بود در دقیقه 82 به جای مانولاس سوپیس وارد میدان شد. در جدول سوپر لیگ یونان پانیونیوس با 6 امتیاز در مکان هفتم قرار دارد.


کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-09-24 01:28:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر