فهرست

واکنش دنیای فوتبال به محکومیت الی هوینس

آی اسپورت- خبر محکومیت الی هوینس، رئیس باشگاه بایرن مونیخ، به سه و نیم سال حبس که امروز اعلام شد، دنیای فوتبال را شوکه کرد.

او که به فرار مالیاتی متهم شده بود، چند روز قبل به این موضوع اعتراف کرد و امروز دادگاه رای اش را اعلام کرد؛ رایی که بسیاری از چهره های دنیای فوتبال را متاثر کرد؛ به طوری که با او ابراز همدردی کردند و از سوی دیگر، بعضی دیگر نیز معتقدند عدالت رعایت شده است.

هانس سارپی، مدافع سابق وولفسبورگ، در توئیترش نوشت:" حکم مجکومیت برای الی هوینس، یک شخصیت خوب برای بسیاری از آلمانی هایی صادق که مالیات می پردازند."

اما کریستوف دام، سرمربی سابق بایر لورکوزن، با هوینس ابراز همدردی کرد گفت:" من با الی هوینس، خانواده و دوستانش همدردی می کنم. برای آنها آرزوی قدرت می کنم تا این دوره سخت را پشت سر بگذارند."

 کریستوف متزلدر، مدافع سابق تیم ملی آلمان، هم ابراز امیدواری کرد که جنجال ها در اطراف هوینس خاتمه پیدا کند:" اکنون عدالت حکمش را اعلام کرده است. کینه توزی علیه او باید متوقف شود."

دکتر رینارد راوبال، رئیس فدراسیون فوتبال آلمان، اعلام کرد که این دادگاه نباید باعث نادیده گرفته شدن دستاوردهای هوینس به عنوان بازیکن و مدیر برای بایرن شود.

" علی رغم این اقدام ناشایست، ارزش های الی هوینس در فوتبال آلمان دست نخورده باقی خواهد ماند."

گری لینه کر، ستاره سابق فوتبال انگلیس هم در توئیترش نوشت:" الی هوینس، رئیس باشگاه بایرن مونیخ، به دلیل فرار مالیاتی، به سه و نیم سال زندان محکوم شد. احتمال کمی وجود دارد که بایرنی ها پیش از آزادی او، در یک بازی شکست بخورند."

     
آی اسپورت
2014-03-13 23:14:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر