فهرست
آنچلوتی علاقه‌ای به هدایت لیورپول ندارد
آنچلوتی علاقه‌ای به هدایت لیورپول ندارد

آنچلوتی علاقه‌ای به هدایت لیورپول ندارد

آی اسپورت - لیورپول در فصل جابه جایی تابستانی تغییرات زیادی داشت و بازیکنان خوبی را هم جذب کرد، اما این تیم در فصل جدید لیگ جزیره بسیار ناامید کننده ظاهر شده است و صدای اعتراض هواداران این تیم در آمده است. رسانه های انگلیسی در چند روز اخیر از علاقه قرمز پوشان آنفیلد به جذب یورگن کلوپ و یا کارلو آنچلوتی خبر دادند اما روزنامه دیلی میرر انگلیس نوشت که آنچلوتی علاقه ای برای مربیگری در لیورپول ندارد و منتظر رسیدن یک پیشنهاد بهتر است.
آنچلوتی پیش از این زمانی که هدایت رئال مادرید را بر عهده داشت از لیورپول به عنوان تیمی که همواره او را وسوسه می کند سخن به میان آورده و تاکید کرده بود که شعار این باشگاه (هیچ وقت تنها نخواهی ماند) همواره او را به وجد آورده است، اما الان روزنامه میرر نوشت که این مربی باتجربه ایتالیایی دوست ندارد که مربیگری در لیورپول را تجربه کند.
به نوشته میرر، آنچلوتی به نزدیکان خود گفته است که فعلا دوست ندارد به کار مربیگری برگردد و به همین خاطر هم هدایت قرمز پوشان آنفیلد را بر عهده نخواهد گرفت. لیورپول از شش بازی خود در لیگ جزیره تنها هشت امتیاز به دست آورده است و در رده سیزدهم جدول رده بندی قرار دارد.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2015-09-24 12:40:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر