فهرست
انتقادات تند منصوریان از بیرانوند: فکر کردی کی هستی؟
انتقادات تند منصوریان از بیرانوند: فکر کردی کی هستی؟

انتقادات تند منصوریان از بیرانوند: فکر کردی کی هستی؟

آی اسپورت-  این روزها علیرضا منصوریان حسابی از بیرانوند شاکی است. مصاحبه سرمربی نفت تهران پس از پایان مسابقه با استقلال حکایت از این دارد که بیرانوند حالا حالاها باید پیه نیمکت‌نشینی را بر تن خود بمالد!تمام آنهایی که در رختکن نفت حضور داشتند هرگز منصوریان را تا این حد عصبانی و ناراحت ندیده بودند. شکست 2 بر یک مقابل شاگردان مظلومی از یک سو و رفتار غیرحرفه‌ای بیرانوند عواملی بودند تا منصوریان به سیم آخر بزند. او دقایقی از اتمام مسابقه نگذشته بود که به رختکن رسید. ابتدا به بازیکنانش خسته نباشید گفت و بعد بیرانوند را به رگبار انتقاد بست. او با عصبانیت تمام می‌گفت: «فکر کردی چی شدی؟ فکر می‌کنی کی هستی؟ حالا برای تیم حاشیه درست می‌کنی؟»
منصوریان که هر لحظه آتش خشمش بیشتر می‌شد بیرانوند را تهدید به بازی نکردن تا پایان فصل کرد و خطاب به او گفت: دیگر به تو نیازی ندارم.سنگربان نفت در مقابل تمام این انتقادات سرش را پایین انداخته و هیچ واکنشی نشان نداد. او ترجیح داد سکوت اختیار کند تا اتفاقات بدتری برایش نیفتد.
بیرانوند که باید کمیته انضباطی نفت درباره‌اش تصمیم بگیرد در مصاحبه‌ای انتقادات منصوریان بعد از بازی در رختکن را تأیید کرده است. او این جملات را پیرامون اتفاقات رختکن بر زبان آورد: «آقای منصوریان که همیشه حامی من بوده است بعد از بازی و در رختکن صحبت‌هایی کرد که من خیلی دلگیر شدم چون من به کسی بی‌احترامی نکردم و به تیم هم ضربه نزدم.»
     
آی اسپورت
2015-09-24 15:03:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر