فهرست
اتفاق ویژه: آرش نیم‌فصل از استقلال می‌رود؟
اتفاق ویژه: آرش نیم‌فصل از استقلال می‌رود؟

اتفاق ویژه: آرش نیم‌فصل از استقلال می‌رود؟

آی اسپورت- پس از آنکه آرش در هفته دوم مقابل ملوان بد بازی کرد و در طول هفته بعد هم سر حال نبود، مظلومی پیش از بازی با ذوب‌آهن به او گفت: «آرش اگر آماده نیستی بازی نکن. اگر به زمین بروی، باید خیلی خوب بازی کنی چون این مسابقه سخت‌ترین بازی اول فصل ماست.» برهانی هم با وجود ناآمادگی گفت کاملاً آماده است و به زمین رفت. در نیمه اول اما آرش دوباره بد بازی کرد و حتی یک موقعیت مسلم گل را به اوت زد تا صدای مظلومی در بین دو نیمه دربیاید. او در رختکن وقتی آرش را دید، با عصبانیت رو به برهانی گفت: «من باید به تو باج بدهم؟ چرا اصلاً باید تو را بازی بدهم؟ مگر نگفتم آماده نیستی بیرون بشین؟ این چه عملکردی است در زمین داری. با این شرایط دیگر تو را بازی نمی‌دهم.»
فردای آن روز وقتی این خبر منتشر شد کسی آن را جدی نگرفت. همه تصور می‌کردند آرش باز هم در ترکیب قرار می‌گیرد و عصبانیت مظلومی از او گذراست اما حالا با گذشت زمان معلوم می‌شود سرمربی استقلال قصد ندارد به برهانی بازی دهد. آرش به خاطر عملکرد ضعیفش در دو بازی متمادی مورد غضب سرمربی قرار گرفت و این روزها حتی در لیست 18 نفره استقلال هم حضور ندارد.
به نظر نمی‌رسد مظلومی در هفته‌های آینده هم به برهانی بازی بدهد. شهباززاده بازگشته، پروپییچ هم حضور دارد، محسن کریمی هم گلزن نشان داده و با وجود این بازیکنان، جای خالی برای برهانی وجود ندارد. اتفاقاً بازیکنان استقلال این روزها به برهانی دلگرمی می‌دهند ولی این بازیکن گفته اگر شرایط به همین شکل ادامه پیدا کند حتی ممکن است در نیم‌فصل از جمع آبی‌پوشان جدا شود.
     
آی اسپورت
2015-09-24 17:40:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر