فهرست
نیمار: داوری‌ها می‌تواند از این هم بدتر باشد!
نیمار: داوری‌ها می‌تواند از این هم بدتر باشد!

نیمار: داوری‌ها می‌تواند از این هم بدتر باشد!

در جریان این مراسم نیمار اعلام کرد که تمام تمرکزش را روی بهبود سطح عملکردش در بارسلونا در طول این فصل قرار داده و در مورد بازیکنان مورد علاقه‌‌اش در تیم‌ملی برزیل نیز صحبت کرد. ستاره جوان بارسا در پاسخ به این سؤال که دوست دارد کدام بازیکن تیم‌ملی برزیل را در کنار خودش در بارسلونا ببیند، گزینه مد‌نظرش را با صراحت اعلام کرد و از فیلیپه کوتینیو، بازیکن برزیلی لیورپول نام برد‌؛ بازیکنی که چندین سال پیش نیمار در کنار او قهرمان جام فوتبال کودکان MIC شد و دوستی دیرینه‌ای با او دارد. نیمار در این رابطه گفت: «کوتینیو یک ستاره است دوست دارم در بارسلونا در کنار او بازی کنم. او سطح لازم و مناسب برای بازی کردن در بارسا را دارد.»
پدرم الگوی من بودهدر جریان این مراسم ویدئوهایی از پله، آدریانو و پدرش را برای او به نمایش گذاشتند و ستاره جوان برزیلی با دیدن این ویدئو کاملاً احساساتی شد. او در مورد پدرش گفت: «پدرم همیشه الگوی من بوده.» و در ادامه یادآوری کرد که از اشتباهات اخیرش در رقابت‌های کوپا آمه‌ریکای چند ماه پیش درس گرفته. در بازی‌های کوپا، نیمار در مصاف برزیل مقابل کلمبیا در مرحله یک‌چهارم پایانی به دلیل رفتار خشنی که داشت از زمین مسابقه اخراج شد و حالا با محرومیتی چندین جلسه‌ای مواجه شده و فعلاً قادر به همراهی سلسائو نیست. نیمار در این رابطه گفت: «اصلاً دوست ندارم بیرون زمین بمانم و نتوانم به تیمم کمک کنم. من اشتباه کردم و از این اشتباه درس گرفته‌ام. در آینده نباید در زمین مسابقه به خاطر مسائل احمقانه عصبانی شوم و نباید با داوران جروبحث کنم. نمی‌توانی به داورها غر بزنی. چون این اتفاقی است که رخ داده.»
داورینیمار همچنین با لحن شوخی و خنده گفت: «دوست ندارم راجع به داوران صحبت کنم. داوری‌ها می‌تواند بدتر از اینی که می‌بینیم، باشد.» و درعین حال قول داد که این فصل بهتر از فصل قبل باشد: «می‌خواهم این فصل بهتر از فصل قبل باشم و به تیم کمک کنم. ولی برای من اولویت و هدف اول عملکرد گروهی است و بعد از آن به عملکرد فردی فکر می‌کنم. این جمله‌ای است که همیشه پدرم به من می‌گوید. او همیشه به من یادآوری می‌کند که باید نهایت تلاشم را در تمرینات و بازی‌ها به کار بگیرم و هر روز بهتر از قبل شوم.»
     
آی اسپورت
2015-09-24 15:11:17
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر