فهرست
هیچکس حرف او را جدی نگرفت/ عجیب ترین ادعای مایلی‌کهن
هیچکس حرف او را جدی نگرفت/ عجیب ترین ادعای مایلی‌کهن

هیچکس حرف او را جدی نگرفت/ عجیب ترین ادعای مایلی‌کهن

هنوز چند ساعتی از باخت پرسپولیس به سایپا نگذشته بود که مایلی کهن در یک گفت و گوی تلویزیونی همه را شوکه کرد: "پرسپولیس را سه سال بدهید به من و نتیجه بخواهید. قول میدهم که این تیم را درست کنم! " پیش از این حرف، علی پروین نیز چنین ادعایی داشت. روزی که جلوی محمود احمدی نژاد به سینه خود کوبید و گفت: "آقای رئیس جمهور ! پرسپولیس متعلق به من است. تیم را بدهید به خودم تا درستش کنم." حرف‌های مایلی کهن هیچ موجی ایجاد نکرد چرا که واقعا عجیب بود. او در عرصه باشگاهی هیچ افتخاری ندارد و حتی یا هیچ تیمی عنوان سومی را هم کسب نکرده است. مایلی کهن یا تیم نداشته و یا اگر هم داشته نتیجه نگرفته است. او در مقطعی در تیم ملی انصافا خوب کار کرد اما بعدها همان جا هم دچار مشکل شد.
در تیم ملی امید هم به هیچ عنوان و با هیچ متر و معیاری نمی توان از عملکرد حاجی مایلی حمایت کرد. تازه باید پرسید مگر به کدام مربی در پرسپولیس 3 سال فرصت داده اند که به مایلی کهن بدهند؟ وقتی خود مدیران سالی چند بار عوض می شوند و وقتی پرسپولیس در یک سال 6 مدیر عامل عوض می کند و 4 ماه است که مدیر ثابت و دائمی ندارد مایلی کهن چطور انتظار دارد 3 سال مربی باشد و یا باشگاه را در اختیار بگیرد؟
  ۳  
آی اسپورت
2015-09-24 15:14:50
نظر دهید

۳ نظر
فرهاد
پنجشنبه ۲ مهر ۱۳۹۴، ۱۶:۳۲
مرسی چه خوب و کامل و دقیق تحلیل میکنین
مایل کهن محمدی
پنجشنبه ۲ مهر ۱۳۹۴، ۲۳:۴۳
بی دلیل نیست خداوند به خر شاخ و به گربه پر نداد وگرنه نسل موجودات کره زمین دچار مشکل می شد. این آغای !!!! عقده ای و متظاهر به تدین، اگه کمی قدرت داشته باشه دمار ازروزگار مردم درمیاره.
علیرضا
جمعه ۳ مهر ۱۳۹۴، ۰۰:۳۶
بی انصافی هم حدی داره.فصل 80-1379 در آخرین دوره لیگ آزادگان با سایپا عنوان 3ام رو بدست آورد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر