فهرست
فرشاد علیه فرشاد؛ احمدزاده عددی نیست!
فرشاد علیه فرشاد؛ احمدزاده عددی نیست!

فرشاد علیه فرشاد؛ احمدزاده عددی نیست!

آی اسپورت – روز گذشته فرشاد احمدزاده که شایعه بازگشتش به پرسپولیس بر سر زبان‌‌ها افتاده است در مصاحبه‌ای عجیب گفت که هواداران چرا، اما پیشکسوتان حق ندارند از او انتقاد کنند! مخاطب او مشخصا فرشاد پیوس بود که در تلویزیون از اینکه احمدزاده و چند بازیکن دیگر پرسپولیس را در شرایط سخت ترک کرده بودند به تندی انتقاد کرده بود. فرشاد امروز هم پاسخ حرف‌های دیروز احمدزاده را داده است. او گفته: «این بازیکنان اگر می‌خواستند برگردند اصلا نباید می‌رفتند. این بازیکنان که تیم را تنها گذاشتند عِرقی به پیراهن و تیم ندارند و فکر نمی‌کنم هواداران اجازه بازگشت به آنها بدهند. اگر این بازیکنان تعصب داشتند، در تیم می‌می ماندند و با قهرمانی آسیا جدا می‌شدند که برای خودشان هم بهتر بود. احمدزاده از تراکتورسازی آمد و معروف شد و توانست در لیگ قهرمانان آسیا بازی کنند. نظر هواداران در بازگشت آنها مهم است، ولی جایگاه خوبی ندارند، چون به شکل بدی جدا شدند.»

پیوس در ادامه انتقاداتش از احمدزاده که گفته بود یک پیشکسوت ما را برای اکران فیلمش دعوت می‌کرد و می‌رفتیم آدم خوبی بودیم، اما حالا آدم بدی شدیم؟» گفت: «احمدزاده عددی نیست که در مورد پیشکسوتان صحبت کند. زمان اکران فیلمم، ما همه پرسپولیسی‌ها دعوت کردیم و احمدزاده هم آمد، ولی من او را دعوت نکردم، یکی از دوستانش این بازیکن را دعوت کرد. به نظرم این طور بازیکنان به درد پرسپولیس نمی‌خورند، چون تعصب ندارند و از این ها بهتر خیلی داریم. علوان‌زاده، همتی و دیگر جوانان پرسپولیس از امثال احمدزاده بهتر هستند.»

۳۶ ۲  
آی اسپورت
2018-12-09 13:20:00
نظر دهید

۲ نظر
محمد
يكشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۷، ۱۳:۴۷
ای ول فرشاد آقای گل
رضا
يكشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۷، ۱۴:۲۴
متاسفانه اینا به جز استقلال و پرسپولیس هیچ تیم رو رسمی نمیدونند ظاهرا.. چطور میشه این آقای پیشکسوت محترم یادش بره سوپر گل فرشاد احمدزاده رو به العین زمانی که در تراختور بازی میکرد..اتفاقا در تراختور مثمر ثمر بود.بذارین جور دیگه بگیم.فرشاد تو پرسپولیس محو و بی اثر بود. انگار وجود نداشت.بازی نمیکرد.اومد تراختور سربازی و بازی های بسیار درخشان که گل به العین مشتی نمونه خروار بود.بعد سربازی برگشت پرسپولیس . بازی های خوبشو ادامه داد. ولی نه آنچنان که در تبریز بازی میکرد. بعدش هم که شصت هزار هوادار به زبان و ملیتش توهین کردند و او هم فرار را بر قرار ترجیح داد.
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر