فهرست
مصاحبه اختصاصی: محمد علیزاده در بیستاک کاپ
مصاحبه اختصاصی: محمد علیزاده در بیستاک کاپ

مصاحبه اختصاصی: محمد علیزاده در بیستاک کاپ

آی اسپورت-در محل مسابقات سوار کاری بیستاک کاپ با یک چهره آشنا مواجه شدیم. محمد علیزاده، خواننده کشورمان که آمدنش به مسابقات سوار کاری کمی عجیب بود. به همین بهانه با او مصاحبه‌ای ترتیب دادیم که در این جا می‌خوانید:
آقای علیزاده دیدن شما  تو پیست سوارکاری شاید یک مقدار عجیب باشد، خودتان توضیح می‌دهید؟
سلام عرض می‌کنم خدمت خوانندگان سایت آی‌اسپورت. امیدوارم که حال و احوال پائیزی‌شان خوب باشد، شروع پائیز را هم تبریک میگم. راستش در ابتدا من به این رشته چندان علاقه‌مند نبودم و هیچ موقع هم باشگاه سوارکاری نرفته بودم. هیچ وقت هم سوارکاری از نزدیک ندیده بودم. اما به واسطه  دوستی و رفاقتی که با برادران کاظمیان که همه‌شان از بزرگان این ورزش هستند دارم، به دعوت آن‌ها چند بار به باشگاه رفتم و خیلی علاقمند شدم. دوست داشتم تو این مسابقات هم باشم و به همراه خانواده بیایم و بیستاک کاپ را ببینم.

 قبل از اینکه به سوارکاری علاقمند شوید به چه رشته‌ای علاقه‌مند بودید؟
 من بچه بودم ژیمناستیک کار می‌کردم و فوتبال بازی می‌کردم. حقیقتا زیاد ورزشکار نبودم، ولی خیلی خیلی دوست دارم بعد از اتمام تور کنسرت‌هایم به صورت جدی‌تر به رشته سوارکاری بپردازم و با آقای کاظمیان هم در این مورد صحبت کردم. چون احساس می‌کنم  وقتی  مشغول سواری هستم  به هیچ چیز دیگری فکر نمی‌کنم و به نظرم این قشنگ‌ترین قسمت اسب سواری است.

کد خبر:9412
     
آی اسپورت
2015-09-24 17:21:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر