فهرست
هفت نکته از لیست تیم ملی؛ غایب‌های اردو؟
هفت نکته از لیست تیم ملی؛ غایب‌های اردو؟

هفت نکته از لیست تیم ملی؛ غایب‌های اردو؟

آی‌اسپورت- هفت نکته از لیست جدید تیم ملی را می‌خوانید.

1- ده بازیکن از 25 بازیکن جدید تیم ملی را بازیکنان شاغل در خارج از فوتبال ایران اختصاص داده‌اند.
2-  علیرضا حقیقی، پژمان منتظری، احسان حاج صفی، آندرانیک تیموریان، سعید عزت اللهی، مرتضی پورعلی گنجی، علیرضا جهانبخش، اشکان دژآگه، مسعود شجاعی و سردار آزمون 10 بازیکنی هستند که با حضور در خارج از فوتبال ایران در لیست تیم ملی برای حضور در دو بازی عمان و ژاپن توسط کارلوس کی روش به اردوی تیم ملی دعوت شده‌اند.
3-  از بین بازیکنان خارج از لیگ برتر ایران فقط محمد نوری، کریم انصاریفرد و دنیل داوری از بین بازیکنان سابق تیم ملی در لیست کارلوس کی روش حضور ندارند.
4-  نام مهاجمانی مثل سجاد شهباززاده، مهرداد محمدی، کاوه رضایی، مهدی شریفی و کریم انصاریفرد در لیست جدید قرار نگرفته است.
5- کارلوس کی روش از چهار تیم صدرنشین استقلال تهران، استقلال خوزستان، سپاهان و ذوب‌آهن تنها 5 بازیکن به تیم ملی دعوت کرده است. استقلال با سه بازیکن، سپاهان یک بازیکن و ذوب نیز با یک بازیکن، 5 سهمیه از تیم ملی را به خود اختصاص داده اند و شاگردان عبدالله ویسی نیز جایی در لیست تیم ملی ندارند.
6- از 4 تیم پایین جدولی فولاد، پرسپولیس، نفت و راه آهن 7 بازیکن جواز حضور در تیم ملی را به دست آورده اند. البته فولاد و تراکتورسازی در حال حاضر در تیم ملی سهمیه ای ندارند و اگر کی‌روش از این تیم ها هم بازیکن به تیم ملی دعوت می کرد جالب ترین اتفاق فصول اخیر در باب دعوت به تیم ملی را رقم می زد.
7-  به نظر می رسد همچنان مشکل سربازان برای حضور در اردوی تیم ملی پابرجاست و در لیست جدید کارلوس کی روش نیز اثری از بازیکنان سرباز دیده نمی شود.

کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2015-09-24 17:33:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر