فهرست
فرکی: با یک باخت به ما فحاشی شد/ آمادگی هر اتفاقی را دارم
فرکی: با یک باخت به ما فحاشی شد/ آمادگی هر اتفاقی را دارم

فرکی: با یک باخت به ما فحاشی شد/ آمادگی هر اتفاقی را دارم

آی اسپورت- طی اتفاقی عجیب در ورزشگاه یادگار قم، حسین فرکی به خاطر تحمل اولین شکستِ فصل هدف حمله هواداران تیمش قرار گرفت و در کنفرانس مطبوعاتی درباره جدایی از این تیم صحبت کرد. فرکی وقتی در کنار زمین با اعتراض هواداران روبه‌رو شد با تکان دادن دست از آنها خداحافظی کرد! صحبت‌های سرمربی سپاهان در نشست مطبوعاتی را بخوانید:
شروع بدی داشتیم
بازی را خوب شروع نکردیم و بر خلاف انتظاراتمان 10 تا 15 دقیقه ابتدایی بازی نمایش خوبی نداشتیم. شروع بد ما را غافلگیر کرد. البته بازیکنان ما بعد از گل بازی را در اختیار گرفتند و توانستیم تا حدودی بهتر از صبا در نیمه اول باشیم اما نتیجه تغییری نکرد.
چندین فرصت داشتیم
اما در نیمه دوم باتوجه به توصیه ما بازی هجومی پیگیری شد، تغییر سیستم هم دادیم و این مساله تا پایان بازی ادامه داشت. توپ یک بار به تیرک آنها خورد و چند فرصت داشتیم اما در نهایت شکست خوردیم. انتظار این نتیجه را نداشتیم اما همان 10 دقیقه ابتدایی بازی برای رقم خوردن این نتیجه کافی بود.
صبا اتلاف وقت می‌کرد
نیمه دوم با اتلاف وقت بازیکنان حریف که نقطه منفی بازی بود پیگیری شد. و البته به نظر من وقت تلف شده لازم گرفته نشد اما این ها دلیل برای شکست ما نیست ما می توانستیم برنده بازی باشیم در نهایی بازی را واگذار کردیم. ان شاالله بازی های آینده جبران خواهیم کرد.
محرم نویدکیا
بنا ندارم راجع به محرم صحبت کنم چون قبلا زیاد در این باره حرف زده ام.
هر نتیجه‌ای بگیریم فحاشی می‌کنند
من آمادگی همه چیز را دارم ولی چون به باشگاه متعهد هستم باشگاه تصمیم گیرنده خواهند بود. چیزی که عیان است چه حاجت بیان است. فصل پیش هم همین اتفاقات افتاد اما با نتایجی به دست آوردیم افراد شرمنده شدند ولی آنها امسال هم آمدند ولی انگار هر نتیجه ای بگیریم باز هم کارشان را انجام می دهند. امروز دوباره با یک باخت به ما فحاشی شد و من واقعا از این فرهنگ فوتبال متاسفم.
داور خیلی جوان بود
هنوز هم به داور احترام می گذارم اما برای اولین بار نسبت به قضاوت داور معترض بودم. صحنه هایی را درست سوت نزد. داور جوان بود و امیدواریم در بازی‌های آینده بهتر شود.

کد: 9411
  ۱  
آی اسپورت
2015-09-24 21:58:00
نظر دهید

۱ نظر
-
جمعه ۳ مهر ۱۳۹۴، ۰۲:۳۶
من به نوبه خودم یه طرفدار سپاهان از آقای فرکی عذر میخوام. امروز تو اغلب پیج های هواداری هم از حسین آقا حمایت کرده بودن.این تماشاچی ها نماینده واقعی سپاهانی ها نبودن و نیستن.واقعا با این بضاعت همین نتیجه هم شاهکاره.مدیریت باشگاه خیلی حرف توش داره امسال
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر