فهرست
پیغام اسکوچیچ به داور: اگر دزدی می‌کنی لااقل جنتلمن باش!
پیغام اسکوچیچ به داور: اگر دزدی می‌کنی لااقل جنتلمن باش!

پیغام اسکوچیچ به داور: اگر دزدی می‌کنی لااقل جنتلمن باش!

آی اسپورت- دراگان اسکوچیچ سرمربی فولاد با لحنی عصبانی در پایان مسابقه داور بازی سایپا ـ فولاد را عامل اصلی شکست تیمش معرفی کرد. به نقل از ورزش سه اسکوچیچ که برای اولین بار علیه داوران حرف می زد، جمله معناداری به زبان آورد و گفت: اگر داور می خواهد دزدی کند مثل یک جنتلمن این کار را انجام بدهد.
داور یار دوازدهم سایپا بود
از نتیجه بازی راضی نیستم، آنقدر تجربه دارم که بگویم داور از دقیقه یک بازی علیه ما قضاوت کرد. متأسفم که داور بازیکن سایپا را در دقیقه 40 اخراج نکرد. اگر داور بازیکن سایپا را اخراج می‌کرد، باز هم سایپا یازده نفره بود چون داور همچنان در میدان مسابقه حضور داشت. مقصر اصلی این بازی داوری بود، او در نیمه دوم هم دو سه سوت بی‌جهت زد و جلوی ضدحمله را گرفت، در حالی که می‌توانست ادامه بازی بدهد.
ما را احمق فرض نکنید
برای داور یک پیغام دارم، اگر می‌خواهد دزدی کند، مثل یک جنتلمن این کار را انجام دهد، نه اینکه از دقیقه یک علیه ما سوت بزند. البته ما مشکلاتی هم داشتیم، اما نمی‌خواهم کسی ما را احمق فرض کند، چرا داور آن بازیکن سایپا را اخراج نکرد؟ کمک‌داور هم همین مسئله را تأیید کرد.
اولین بار است علیه داوری صحبت می کنم
فکر می‌کنم این اولین بار است که من علیه داوری صحبت می‌کنم، اما من آنقدر مویم در فوتبال سفید شده که کسی نتواند من را احمق جلوه بدهد. من از فدراسیون فوتبال می‌خواهم به داوران آموزش بدهد مشخص کنند چه زمانی باید بازیکن را اخراج کنند. البته داور به این مسئله آگاه بود، او در 3 متری صحنه قرارداشت و می‌توانست بازیکن سایپا را اخراج کند.
فولاد را درست می کنم و خودم می روم
در فوتبال گاهی برخی به نفع شما هستند و گاهی ضد شما، من ابتدا باید فولاد را درست کنم و بعد از فولاد می‌روم. من باید فولاد را از این وضعیت بیرون بیاورم و بعد خودم از فولاد می‌روم. اجازه نمی‌دهم وقتی ما خوب بازی کردیم و در روی یک ضربه ایستگاهی گل خوردیم، اینگونه علیه ما باشند. آیا شما خبرنگاران کارت زرد دوم را دیدید که باید به بازیکن سایپا نشان داده می‌شد؟
بله ما مشکل داریم
سرمربی فولاد در مورد اینکه فولاد در بازی‌های گذشته هم بد نتیجه گرفته و آیا در آن بازی‌ها هم داور مقصر بوده، گفت: من فقط در مورد این بازی صحبت می‌کنم. مسلما است که ما مشکلاتی داریم ولی این نباید باعث شود که دیگران با ما بازی کنند. من اهل بهانه گیری نیستم و همه شما این را می دانید.

کد: 9411
     
آی اسپورت
2015-09-24 22:03:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر