فهرست

یوونتوس 1-1 فیورنتینا: بیانکونری در خطر حذف از لیگ اروپا

آی اسپورت- یوونتوس در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا مقابل فیورنتینا به تساوی 1-1 رسید تا خطر حذف از این رقابت ها را احساس کند.

پس از گل دقایق ابتدایی آرتور ویدال، به نظر می‌رسید که میزبان بتواند تا پایان نتیجه ی 1-0 را حفظ مقابل تیم وینچنزو مونلا حفظ کند.

هر دو تیم موقعیت های فراوان گلزنی داشتند ولی در نیمه ی دوم، این تیم مهمان بود که توانست با گل ماریو گومز که به عنوان یار جانشین به میدان آمده بود، بازی را به تساوی بکشاند. این اولین گل گومز پس از بازگشتش از مصدومیت بود.

شروع یووه فوق العاده بود. در دقیقه ی 3 سانتر خوب مارکیزیو توسط جوینکو به خوبی مهار شد و پاس مارکیزیو به ویدال، باعث شد تا این هافبک شیلیایی، بیانکونری ها را 1-0 پیش بیندازد.

حملات یووه ادامه داشت و شوت خوب از راه دور ویدال، با اختلاف کمی به بیرون رفت تا مردان کنته شانس خوبی را برای افزایش فاصله در دقایق ابتدایی از دست بدهند.

روی پاس خوب آکوئیلانی، الساندرو ماتری اولین موقعیت خوب فیورنتینا را از کنار دستان بوفون به اوت زد.سپس این استفان ساویچ بود که توانست سانتر خوب آساموآ را مهار کرده و خطر را دفع کند.

شوت از راه دور خوب ماتیاس، بوفون را به واکنش وادار کرد و در ریباند دفع بوفون، آساموآ با یک ضربه ی آکروباتیک، به بورخا والرو اجازه ی استفاده از موقعیت بسیار خوب دروازه خالی را نداد.

ویدال در دقایق پایانی نیمه ی اول دو هد خطرناک زد که اولی توسط نتو و به کمک تیرک دروازه، دفع شد.

روی اشتباه اوگبونا، والرو توپ ربایی خوبی انجام داد و یک موقعیت خوب تک به تک در مقابل خود دید. یووه خوش شانس بود که حرکت والرو از دید داور، خطا محسوب می‌شد.

تلاش یووه روی گل نخوردن در این بازی بود که این اتفاق کار دست آنها داد و فیورنتینا با سرعت دهی به پاس‌ها و انتقال توپ ها سریع، توانست بر بازی غلبه پیدا کند.

تنها دوازده دقیقه از حضور گومز در زمین گذشته بود که وی روی یک پاس هوایی صاحب موقعیت خوب شد و با یک ضربه ی خوب، نتیجه ی بازی را به تساوی کشاند تا یووه در خطر حذف قرار گیرد و امیدهای فلورانسی ها بیشتر از پیش شود.

     
آی اسپورت
2014-03-14 02:12:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر