فهرست
صحبت‌های عجیب جلالی: داوری هیچ مشکلی نداشت!
صحبت‌های عجیب جلالی: داوری هیچ مشکلی نداشت!

صحبت‌های عجیب جلالی: داوری هیچ مشکلی نداشت!

آی‌اسپورت- سایپا یک بازی دیگر را هم با داوری مشکوک پیروز شد. صحبت‌های جلالی را پس از دیدار مقابل فولاد می‌خوانید.

فولاد بهترین بازی اش را انجام داد
امروز در شرایطی فولاد را شکست دادیم که این تیم یکی از بهترین بازی‌هایش را در 7 بازی گذشته انجام داد. در نیمه اول ما بازی پایاپای را انجام دادیم و در نیمه دوم کاملاً برتر و شایسته پیروزی بودیم.
 
فلاح زاده شایسته تیم ملی است
دروازه‌بان ما یک عنصر اساسی در فوتبالمان است. فلاح‌زاده امروز بسیار خوب بازی کرد. او شایسته دعوت به تیم ملی هست.
 
نکونام و صادقی بهترین هستند
در 8 روز 3 بازی سنگین انجام دادیم، یکی از آنها در مشهد بود. ما در تهران با پرسپولیس بازی کردیم، سپس به مشهد رفتیم و در جام حذفی 120 دقیقه بازی کردیم، سپس به تهران آمدیم و مقابل فولاد بازی کردیم. در این 8 روز که 3 مسابقه سنگین داشتیم، 5 بازیکن ما در هر 3 بازی حضور داشتند که جواد نکونام و ابراهیم صادقی دو بازیکن از این پنج بازیکن بودند و امروز هم دیدید که این دو از بهترین‌های تیم ما بودند، بنابراین برای کیفیت بازی به شناسنامه بازیکن نگاه نکنید. باید به عملکرد بازی در میدان نگاه کنید. غلامرضا رضایی و روزبه شاه‌علیدوست و حامد شیری سه بازیکن دیگر ما بودند که در این سه مسابقه به طور ثابت بازی کردند. نباید به شناسنامه بازیکنان توجه کنیم.
 
داوری بی نقص بود
من فکر می‌کنم یکی از بی‌نقص‌ترین داوری‌ها انجام شد. شاید هم داور می‌توانست یک بازیکن فولاد را اخراج کند. بازیکنان فولاد خطاهای مکرری را بر روی ترابی انجام دادند و در 5 دقیقه 3 خطای شدید روی این بازیکن انجام دادند.
 
با تعطیلی لیگ مخالفم
سرمربی سایپا در مورد اینکه همچنان سایپا جزو مدعیان لیگ خواهد بود یا نه، گفت: ما باید در عمل این مسئله را ثابت کنیم. اکنون یک تیمی داریم که تلفیقی از بازیکنان جوان و باتجربه است و می‌خواهیم این روند را حفظ کنیم. البته لیگ بیست و چند روز تعطیل می‌شود. این تعطیلی کیفیت بازی‌ها را پایین می‌آورد.

کدخبر:9407
  ۳  
آی اسپورت
2015-09-24 22:53:50
نظر دهید
۳ نظر
-
جمعه ۳ مهر ۱۳۹۴، ۰۰:۲۵
فقط وقتی میبازه داوری مشکل داشته
آقای بهانه
-
جمعه ۳ مهر ۱۳۹۴، ۱۰:۴۵
مجیدی یه آدم عقده ای شده! قبلا همه برای آقا معلم منصف و منطقی احترام قائل بودند ولی چند سالیه که همهش دنیال بهانه و توجیه و تعریف خودشه! نمیدونم چطور یک نفر میتونه اینقدر تغییر کنه! در دو بازی اخیر سایپا اشتباهات داوری محرز بود
-
جمعه ۳ مهر ۱۳۹۴، ۱۱:۰۸
آقای جلالی هم داره به دست های پشت پرده روی میاره بازی با پرسپولیس به کنار، امروز حتما باید بازیکن سایپا اخراج میشد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر