فهرست
نکته روز/ پرسپولیس با یک بازی کمتر در دربی!
نکته روز/ پرسپولیس با یک بازی کمتر در دربی!

نکته روز/ پرسپولیس با یک بازی کمتر در دربی!

آی اسپورت – دربی 85 بین پرسپولیس و استقلال در شرایطی برگزاری خواهد شد که پرسپولیسی‌ها با یک بازی کمتر از استقلال مقابل این تیم قرار خواهند گرفت. بازی هفته هشتم سرخ‌ها مقابل صنعت نفت آبادان به دلیل حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا به تعویق افتاد و ظاهرار قرار نیست به این زودی برگزار شود. در عوض قرار است بازی مرحله اول پرسپولیس در جام حذفی مقابل نفت تهران در روز 29 مهر برگزار شود. همین موضوع باعث شده تا هواداران استقلال در فضای مجازی به برنامه‌ریزی سازمان لیگ اعتراض کنند. آنها معتقدند که پرسپولیسی‌ها در این روز به جای جام حذفی باید بازی عقب‌افتاده خود مقابل صنعت نفت را برگزار کنند؛ چون ممکن است در این بازی سه‌اخطاره یا اخراجی بدهند!

البته در این مورد حق با هواداران استقلال است. بهتر و عادلانه‌تر این است که دو تیم در شرایطی برابر و با تعداد بازی‌های مساوی مقابل هم قرار بگیرند اما مساله این جاست که اگر قرار به برگزاری بازی پرسپولیس و صنعت نفت در روز 28 مهر باشد، بازی جام حذفی این تیم دوباره به تعویق خواهد افتاد و این به معنای عقب ماندن 2‌مرحله‎ای پرسپولیس از جام حذفی خواهد بود. این اتفاق اصلا حرفه‌ای نیست و می‌تواند مشکلات زیادی را در ادامه بازی‌های جام حذفی ایجاد کند. به همین دلیل مسئولان سازمان لیگ ترجیح داده‌اند که بازی جام حذفی پرسپولیس را در اولویت قرار بدهند و بازی عقب‌افتاده این تیم در لیگ برتر را به زمانی دیگر موکول کنند. با این حال نمی شود از برقرار نشدن عدالت قبل از دربی 85 حرفی نزد. البته این اتفاق می‌توانست به شکل برعکس هم رخ دهد و قطعا در آن صورت هواداران پرسپولیس هم همین اعتراض را به مسئولان سازمان لیگ انجام می‌دادند.

۵ ۷  
آی اسپورت
2017-10-15 16:51:00
نظر دهید

۷ نظر
shahab.ir
يكشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶، ۱۷:۱۸
خخخخخ خخخخخ اعتراض
۷
عباس
يكشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۰۱
خخخ جوک بود
۶
محمد
يكشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۱۵
جالبه
وقتی پرسپولیس 48 ساعت بعد از بازی ملی بازی میکنه مشکلی نیست اونم تو مسافت روسیه ، خوزستان !
یا زمانی که پرسپولیس رو مجبور کردن با قطار بره خوزستان و با فولاد بازی کنه ، ولی وقتی پرواز رشت برای استقلال قلعه نوعی کنسل شد اون ها نرفتن بازی کنن و خیلی راحت بازی 1 روز عقب افتاد !!
سیروس
يكشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۲۷
میشد یه جور دیگه دید
چرا دربی روز ۳۰ مهر برگزار نشود ؟
دقیقا همین شرایط فصل قبل برای استقلال پیش آمد و روز سه شنبه با السد بازی کرد و پنج روز بعد در دربی شرکت کرد
یادمه استقلال هر چه اصرار کرد که دربی ۲۴ ساعت عقب بیفتد فدراسیون قبول نکرد ولی الان در همون شرایط برای پرسپولیس فقط بخاطر اینکه یه استراحت به پرسپولیس بدهند و قبل از دربی یه بازی ساده داشته باشه بازی های هفته دهم رو با تاخیر برگزار کردن و جام حذفی رو ادامه دادن
کلا در فدراسیون آقای تاج تمام برنامه ها طبق میل پرسپولیس انجام میشه
بهروز سرخ دل
يكشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۲۵
برای تیم دوزاری شما چه فرقی داره .شوفر هم خل شده از دست تیمتون
عمر خربین
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۰۰:۲۳
چیزی از پرسپولیس نمیمونه که بخواد دربی بازی کنه.حداقل چند ماه برای بهبود زخم ها لازم دارن
samiraaaa
يكشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۵۲
هه مگه پارسال استقلال اون همه از بی عدالتی گفت گوشی شنید ک الان بشنوه!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر