فهرست

کونته: می توانستیم گل های بیشتری به فیورنتینا بزنیم

آی اسپورت- آنتونیو کونته، سرمربی یوونتوس، اعلام کرد نمایش شب گذشته تیمش مقابل فیورنتینا را به عملکرد دیدار یکشنبه ترجیح می دهد.

یوونتوسی ها یکشنبه شب توانسته بودند با یک گل بنفش ها را شکست بدهند اما علی رغم تساوی شب گذشته، سرمربی بیانکونری از عملکرد تیمش راضی بود.

او به خبرنگاران گفت:" با صداقت تمام اعلام می کنم که عملکردمان در این دیدار را به روز یکشنبه ترجیح می دهم. البته وقتی یک گل دریافت می کنیم، جبران آن دشوار می شود اما احساس می کنم که تیم موقعیت های زیادی ایجاد کرد، توپ مان به تیرک هم خورد و احتمالا عملکرد بهتری از دیدار روز یکشنبه ارائه داد.

وقتی گل می خورید، حتما شرایطی وجود دارد که باید آن را آنالیز کنید و به دنبال اصلاح آن باشید. ما در میانه زمین توپ را از دست دادیم و این توپ عمقی ما را غافلگیر کرد؛ گومز صاحب توپ شد و بوفون را مغلوب کرد.

خوش بین به صعود؟ من همیشه خوش بینم. این یک مسابقه فوتبال بود. ما برای پیروزی بازی کردیم. ما در دیدارهای زیادی به پیروزی رسیدیم اما این تساوی عادلانه بود. آنها تیم قدرتمندی هستند. من احساس می کنم کمی بدشانس بودیم و نتوانستیم گل های بیشتری به ثمر برسانیم."

     
آی اسپورت
2014-03-14 09:36:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر