فهرست
ناکام هفته : رضایِ غریب!
ناکام هفته : رضایِ غریب!

ناکام هفته : رضایِ غریب!

آی اسپورت- ستاره ای که روزگاری امیدِ اول گلزنی در خط حمله پرستاره آبی های پایتخت بود، حالا حتی در شهر زادگاهش هواخواهی ندارد. رضا عنایتی؛ سیبلِ اصلی انتقادها از نتایج سیاه جامگان در مشهد است و فعلا موفق نشده در مسیرِ مخالف این انتقادها قدم بردارد. 


واضح به نظر می رسد که عنایتی، از کیفیت بهترین سال های فوتبالش فاصله زیادی دارد اما تاثیرِ او روی مهره های جوان تر و تجربه و چارجوب شناسی اش، در دو سال اخیر باشگاه های مشهدی را به جذب این بازیکن علاقه مند کرده است. هیچکدام از این فاکتورهای مثبت اما این روزها، به کمک رضایِ سابقا آقای گل نمی آیند. انتقادها از عنایتی، اولین بار وقتی جدی شدند که او به عنوان پنالتی زن اول تیم، ضربه اش در مقابل سایپا را از دست داد و موجبات شکست تیم را فراهم کرد. شاید اگر او در نبرد عصر دیروز با استقلال خوزستان پشت ضربه قرار نمی گرفت و بازیکن دیگری توپ را به گل تبدیل می کرد، آرامش به تیم رمضانی برمی گشت اما اصرار او به نواختن ضربه و از دست رفتن توپ، التهاب روی سکوها را به اوج رساند. سکوهایی که بازیکن کهنه کار تیم را بی غیرت خطاب می کردند. 


به نظر می رسد نوع نگاه به رضا عنایتی در فوتبال مشهد، این روزها برای او مشکل ساز شده باشد. در این شهر، همه توقع دارند او هنوز هم در اندازه های آقای گل ظاهر شود و با استارت های سریع و ضربه های دقیق، جریان همه مسابقه ها را برای تیم عوض کنند. واقعیتِ رضا اما این نیست و او می تواند در رهبریِ تیم و شکل دادن به بازی تاکتیکی مدنظر مربی در زمین به سیاه جامگان کمک کند. آنچه در این بین آشکار به نظر می رسد، فرارسیدن زمانِ وداع او با فوتبال است. ستاره ای که در اوج کنار نرفته، هنوز زمان دارد تا پیش از رانده شدن از فوتبال، به خواستِ خودش تصمیم به کناره گیری از هیاهوی این روزها را بگیرد. 


کدخبر:9405
  ۱  
آی اسپورت
2015-09-25 13:40:40
نظر دهید

۱ نظر
milanopolis8
جمعه ۳ مهر ۱۳۹۴، ۱۵:۰۹
این چه تیتریه
جمع کن آقا جمع کن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر