فهرست

مونتلا: گومز در بهترین زمان گل زد

آی اسپورت- وینچنزو مونتلا، سرمربی فیورنتینا، معتقد است ماریو گومز، مهاجم آلمانی تیمش، در دیدار شب گذشته مقابل یوونتوس، در بهترین زمان ممکن گل زد.

بنفش ها شب گذشته در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا مقابل یوونتوس به تساوی 1-1 رسیدند و مونتلا از نتیجه ای که تیمش به دست آورد، ابراز خشنودی کرد.

او به خبرنگاران گفت:" ما نیاز داشتیم تا توپ را حفظ کنیم. در غیر این صورت دچار مشکل می شدیم.

در مقابل یوونتوس، این کار بسیار ضروری است. آنها تیم قوی تر هستند و از لحاظ فیزیکی هم قدرتمندترند. به همین دلیل، ما باید بین خطوط بازی می کردیم.

علی رغم شروع دشواری که داشتیم، نشانه های مثبتی در بازی وجود داشت. آنها مدافعان کناری ما را مجبور کرده بودند که عقب بمانند. شاید باید بگویم که من نیمه اول را از نیمه دوم بیشتر دوست داشتم. ما در همه جای زمین بودیم و موقعیت های یوونتوس در این نیمه تنها روی ضربات آزاد بود.

ما همیشه سعی کردیم که ابتکار عمل را در دست بگیریم و دیدم که تیمم از داشتن مالکیت توپ لذت برد.

گل گومز؟ کنترل اول فوق العاده بود اما فیزیک و تجربه بین المللی او هم کمک زیادی کرد. مجموع همه این ها کمک می کند که یک گل در کلاس جهانی بزنید. او نمی توانست زمان بهترین از این برای گلزنی پیدا کند."

فیورنتینا اکنون باید تساوی بدون گل می تواند به مرحله بعد صعود کند اما مونتلا معتقد است که شانس تیمش برای صعود، بیشتر از حریف نیست.

" ما به هیچ وجه شانس بیشتری نداریم. فیورنتینا در دو سال گذشته همیشه در دیدارهایش گل زده و تنها به این دلیل ما یک برتری جزئی داشتیم."

     
آی اسپورت
2014-03-14 09:51:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر