فهرست
دیسلایک:شبِ تلخ ثاقبی/ شاهین در ارتقاعِ کم
دیسلایک:شبِ تلخ ثاقبی/ شاهین در ارتقاعِ کم

دیسلایک:شبِ تلخ ثاقبی/ شاهین در ارتقاعِ کم

آی اسپورت- مسابقه برگشتِ تراکتور و پرسپولیس در لیگ چهاردهم، با توپ ربایی درخشانِ شاهین ثاقبی و ضربه دیدنی او به کنج دروازه سوشا، به سود تبریزی ها به پایان رسیده بود. مسابقه ای که شاهین بعد از آن، حتی در لیست مقدماتی تیم ملی نیز قرار گرفت و آماده شد تا فوتبالش را به سطح بالاتری ببرد. اتفاقی که در این فصل برای ستاره شماره 8 تبریزی ها رخ نداده است. 


شاهین همانند بازی های دیگر لیگ پانزدهم، در جدال امروز با پرسپولیس کند و کم اثر نشان داد. او نشانی از بازیکن خلاق و موقعیت ساز فصل گذشته نداشت و در نهایت به محض گلِ خوردن تراکتورسازی، از زمین بیرون کشیده شد تا جایش را به سامان نریمان جهان بدهد. شاهین در این لحظه با سامان دست نداد و دست دراز شده سرمربی کهنه کار تیمش را هم رد کرد تا در نهایت عصبانیت، از نشستن روی نیمکت امتناع کند و مستقیما به رختکن برود. شاید اگر این واکنش به تعویض شدن، بعد از یک نمایش خوب رقم خورده بود، تحمل رفتار ثاقبی برای هوادارها ساده تر می شد اما آن ها که تیم شان را در حال شکست می دیدند، به شدت به این رفتار ثاقبی واکنش نشان دادند. به رفتار بازیکنی که امروز، تنها سایه ای از بازیکن آماده فصل گذشته بود. یک سایه بداخلاق و حاشیه ساز! 


کدخبر:9405
  ۳  
آی اسپورت
2015-09-25 19:57:31
نظر دهید

۳ نظر
عباس
جمعه ۳ مهر ۱۳۹۴، ۲۰:۲۵
خیلی کارش زشت بود تونی بنده خدا همسن پدربزرگشه
-
شنبه ۴ مهر ۱۳۹۴، ۰۰:۵۱
اخه همسن پدربزرگ تو یه تیمه پر شر و شور چه کار میکنه که بازیکنا هم ازش حساب نبرن ونتونه مدیریتشون کنه ... بره پیش نوه هاش استراحت بکنه و ما وتراکتورو بیشتر از این متضرر نکنه
جهان
شنبه ۴ مهر ۱۳۹۴، ۰۰:۵۳
چقدر دلم برا تونی میسوزه ، این مرد خیلی بزرگه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر