فهرست
میکسدزون تراکتور: به ترکی باختیم
میکسدزون تراکتور: به ترکی باختیم

میکسدزون تراکتور: به ترکی باختیم

آی‌اسپورت- صحبت بازیکنان تراکتورسازی را پس از شکست مقابل پرسپولیس می‌خوانید.


شاهین قاقبی من طاقت دیدن ادامه بازی را نداشتم و به همین خاطر به رختکن رفتم. البته قبول دارم که کارم غیرحرفه ای بود و مرتکب اشتباه شدم. اگر بازی ام بدهند، بازی می‌ کنم و اگرنه توکل به خدا.محمد ایران‌پوریان موقعیت های صددرصدمان را استفاده نکردیم و آنها از موقعیت 2 درصدشان گل زدند. قانون فوتبال همین است. یک سروگردن از پرسپولیس بالاتر بودیم و باید بازی را می‌ بردیم. البته جای خوشحالی است که امروز بهتر از گذشته بازی کردیم. من در دو قدمی صحنه بودم و به نظر من خطا نبود. خیلی هم با احترام رفتار کردم و دستم را پشت تنم گذاشتم اما ایشان به من کارت زرد داد. مثل اینکه جدیدا مد شده داورها هر اعتراضی را با کارت جریمه کنند. من از هواداران عذرخواهی می‌ کنم. شاهین بازیکن جوانی است و حتما این کار دیگر اتفاق نمی‌ افتد.
رمزی بد بازی نکردیم اما حریف از موقعیت هایش بهتر استفاده کرد و 3 امتیاز این بازی را به جیب خود ریخت. من خوشحال نیستم که هواداران تراکتور ناراحتند اما به هر حال این فوتبال است، ضمن اینکه تیم مقابل تنها با یک پنالتی بازی را از ما برد.برای باختن به تراکتور نیامده ام و حتما شرایط تیم در آینده بهتر خواهد شد.بختیار رحمانی بازی از نظر فوتبالی بخصوص در نیمه اول خیلی افتضاح بود.  آنها خیلی درگیر می‌ شدند و من این همه خشونت را تا به حال ندیده بودم. من قول می‌ دهم این تراکتور با این هوادارها خوب می‌ شود. ما در نیمه دوم بهتر بازی کردیم ولی کافی نبود.پنالتی پرسپولیس به نظرم درست بود. به نظرم باید درباره چینش داوران تجدید نظر شود. کسانی که مسائل فنی را آنالیز می کنند، باید داوری ها را هم بررسی کنند. داور بازی را در حد محلات پایین آورده بود و ما مثل مترسک در انتظار سوت های او بودیم. هر جای زمین که درگیری بود ایشان درگیری را تشدید می‌ کرد.
علی حمودیبالاخره دوست داریم ببریم اما متاسفانه یک توپ می‌ آید یا پنالتی می‌ شود یا وارد دروازه ما می‌ شود. ما باید از این وضعیت در بیاییم چون مردم تبریز از ما انتظار دارند. من فکر می‌ کردم بازی مساوی شود و حق ما باخت نبود. ما موقعیت هایی داشتیم و پرسپولیس هم آنقدر بهتر از ما نبود که بازی را ببرد. همه کارشناسان از ما بابت گل نزدن انتقاد می‌ کنند. البته این بدشانسی فورواردها هم هست ولی بایدیک کاری بکنیم که از این شرایط دربیاییم و برای اینکه به صدرجدول برگردیم باید این مشکل را حل کنیم. البته اگر همین جور پیش برویم کارمان سخت است چون ما باید بیشتر از این ها حمله کنیم.


کدخبر: 9407
  ۲  
آی اسپورت
2015-09-25 20:54:46
نظر دهید

۲ نظر
-
جمعه ۳ مهر ۱۳۹۴، ۲۱:۲۶
یک دستگاه تراکتور دسته 2 موجوده....البته خیلی داغونه...خریدار نداشت؟
بهرام
جمعه ۳ مهر ۱۳۹۴، ۲۲:۴۱
همین تراختور چهار تاییتون میکرد. حالا واسه ما شاخ شدین!
اوننم پرسپولیس:))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر