فهرست
میکسدزون پرسپولیس: پنالتی درست بود
میکسدزون پرسپولیس: پنالتی درست بود

میکسدزون پرسپولیس: پنالتی درست بود

آی‌اسپورت- صحبت‌های بازیکنان پرسپولیس را پس از برد مقابل تراکتورسازی می‌خوانید.

مهدی طارمی
 از پیروزی تیم خوشحالم اما از اینکه خودم پنالتی را نزدم، یک جورهایی ناراحتم چون پنالتی زن اول تیم من هستم. تا حالا دیده اید که من پنالتی ای بگیرم که واقعی نبوده باشد؟ من تمارض نمی‌ کنم و مدافع حریف من را درو کرد و حرکتش کاملا خطا بود. البته شاید بعدا او توپ را زد اما اول پای من را زد.

امید عالیشاه
 به این برد خیلی نیاز داشتیم چون در شأن و شخصیت تیم ما نیست که در آنجای جدول باشیم.تراکتور 7، 8 سالی در لیگ‌برتر نبوده و این 14 سال عدد واقعی نیست چون آنها در لیگ یک بوده اند. البته تراکتور تیم خیلی خوبی است و پیروزی مقابل آنها کار هر تیمی نیست.

رضا نورمحمدی
به این برد احتیاج داشتیم و خوشحالم که توانستیم این 3 امتیاز را بگیریم. این پیروزی حق ما بود و ما باید با برد به خانه برمی گشتیم چون به اندازه کافی امتیاز از دست داده ایم. من با محسن بنگر رابطه خوبی دارم و خوب با هم هماهنگ هستیم البته انصاری و رامین رضائیان هم خیلی خوب کار کردند.  پرسپولیس تیم خوب و جوانی است و باید در بازی های بعدی هم همین نتیجه را بگیریم چون جای ما اینجای جدول نیست.

بابک حاتمی
بازی خیلی سختی بود اما خیلی خوشحالم که هم تیمی هایم عالی کار کردند و اگر درخشش دروازه‌بان آنها نبود، باید با گل های بیشتری به پیروزی می‌ رسیدیم. البته در دقایقی هم تراکتوری ها از ما بهتر بودند اما در کل حق تیم ما بود که برنده این بازی باشد. همانطور که دیدید در دقایقی از بازی تیکی تاکا هم بازی کردیم و به پنالتی هم رسیدیم. فکر می‌ کنم تصمیم داور درست بود.


کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2015-09-25 20:39:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر