فهرست
مظلومی: بعد سومین گل هرچه زدیم به در بسته خورد
مظلومی: بعد سومین گل هرچه زدیم به در بسته خورد

مظلومی: بعد سومین گل هرچه زدیم به در بسته خورد

آی اسپورت- پرویز مظلومی بعد از تساوی پرگل استقلال مقابل راه‌آهن در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی حاضر شد و پاسخ‌گوی خبرنگاران شد:


**حادثه درگذشت حجاج را تسلیت می‌گویم بازی خوبی بود بازی که 6 گل دارد و موقعیت‌های گلزنی فراوان خلق می‌شود خوب است. از نتیجه راضی نیستم و می‌توانستیم برنده شویم و از 10 نفره شدن حریف باید استفاده می‌کردیم. گل چهارمی که زدیم درست بود اما داور آفساید اعلام کرد.

**حریف روی ضد حمله برنامه داشت و ما روی این تاکتیک گل خوردیم و بعد از خوردن گل سوم یک گل زدیم و بعد از آن هرچه زدیم به دربسته خورد. به تیمم خسته نباشید می‌گویم و بازی باخته 2 بر صفر را تغییر دادیم و حق ما برد بود.

**در نیمه دوم یک پنالتی برای ما نگرفت و 2 دقیقه از 4 دقیقه وقت اضافه را نگرفت و وقتی دروازه‌بان با آرنج به صورت بازیکن ما می‌زند داور چاره‌ای جز اعلام پنالتی ندارد. حنیف هم بیرون از محوطه جریمه مدافع راه آهن را هل داد. به هر حال داوران هم مانند ما اشتباه می‌کنند.

**4 روز قبل بازی کردیم  که بازی سختی داشتیم و مجبور شدیم تغییر تاکتیک بدهیم و محسن کریمی مصدوم شد و فکر می‌کنم کارش به عمل جراحی هم کشیده شود. باید بازیکنان را تقسیم کنیم تا فشردگی بازی‌ها کمتر به بازیکنان وارد شود. از این پس هم باید 20 روز استراحت داشته باشیم.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-09-25 22:33:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر