فهرست
میکسدزون استقلال؛ عمران‌زاده: بازیکن حریف مثل شبح از من رد شد
میکسدزون استقلال؛ عمران‌زاده: بازیکن حریف مثل شبح از من رد شد

میکسدزون استقلال؛ عمران‌زاده: بازیکن حریف مثل شبح از من رد شد

آی اسپورت- صحبت‌های آبی‌پوشان را بعد از تساوی پرگل برابر راه‌آهن را می‌خوانید:

حنیف عمران‌زاده
سر صحنه پنالتی نمی‌دانم چه شد. او مثل شبح از من رد شد. خودم را کنار کشیدم تا به او نخورم و نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد. اگر هم برخورد کرده باشم این خطا فکر می‌کنم بیرون از محوطه جریمه اتفاق افتاد. در صحنه‌ی پنالتی ننزیچ هم او خروج کرد و پس از اینکه روی هم پیچ خوردیم به روی او نشستم. او زور اینکه بلند شود را نداشت. مسئولین استقلال به من گفتند دسته چک‌شان تمام شده و وقتی دسته چک جدید گرفتند چکم را می‌گیرم.

آرش برهانی
خوشحالم که بعد از دوری از ترکیب اصلی توانستم با گلزنی کارم را شروع کنم. با وقفه‌ای که در لیگ ایجاد می‌شود می‌توانیم تمرینات خوبی انجام بدهیم و در ادامه لیگ هم با ارائه بازی خوب از نام و اعتبار استقلال دفاع کنیم.

میثم مجیدی
بازی بسیار خوبی بود توانستیم یک امتیاز بگیریم اما می‌توانستیم برنده شویم. در دقایق ابتدایی دو گل خوردیم اما این مسئله را جبران کردیم. ضربه‌ی ننزیچ به دهانم خورد و می‌توانید این مسئله را ببینید.

محمد امین حاج محمدی
باید سه امتیاز را می گرفتیم و شرمنده هواداران شدیم. بازی خوبی بود و بچه ها زحمت کشیدند.باید سه امتیاز را می گرفتیم و شرمنده هواداران شدیم. کسانی که بازی را دیده بودند گفتند آفساید نبوده است.بعد خودمان هم در رختکن فیلم بازی را دیدیم و مشخص شد آفساید نبود.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-09-25 22:34:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر