فهرست
تارتار: تابه‌حال هیچ وقت به بازیکنانم نگفتم وقت‌کشی کنند
تارتار: تابه‌حال هیچ وقت به بازیکنانم نگفتم وقت‌کشی کنند

تارتار: تابه‌حال هیچ وقت به بازیکنانم نگفتم وقت‌کشی کنند

آی اسپورت- بعد از پایان بازی استقلال مقابل راه‌آهن مهدی تارتار به کنفرانس خبری نرفت و در مکانی دیگر در مورد روند این بازی و متوقف ساختن استقلال گفت:

 - با توجه به اینکه 10 نفره شدیم، از نتیجه راضی بودم،‌بازیکنان کار بزرگی کردند فکر نمی‌کردم در این مدت کم خواسته‌های ما را انجام دهند، آن‌ها فکورانه بازی کردند و خسته‌نباشید می‌گویم. قضاوت درمورد بازی هم به کارشناسان و مردم واگذار می‌کنم؛ چراکه زرگر از داوران خوب ماست.

- از صحنه‌ی پنالتی دور بودم، اما کسانی که از تلویزیون بازی را دیدند با ما تماس گرفتند و گفتند برخوردی نبوده است. امیدوارم من اشتباه کرده باشم. تا صحنه را نبینم نمی‌توانم نظر دهم، اما آن‌هایی که از تلویزیون بازی را دیده بودند، گفتند برخوردی نبوده است، اگر دروازه‌بان مقصر باشد او را جریمه می‌کنیم، چون به آن‌ها گفته بودم نباید کارت بیخود بگیرند.- در تمام طول مدتی که سرمربی بودم هیچ وقت به بازیکنانم نگفتم از این طریق وقت‌کشی کنند، شاید گرفتگی عضله باعث شده بود وقت گرفته شود.
- چون نیمه اول بازی مساوی بود، نیمه دوم هم مساوی شود. بازیکنان ما تاکتیکی کار کردند و فضاها را گرفته بودند.
- من با حسن‌زاده صحبت کردم که حرف منطقی بود، چون جزو لیست صبا نبودم محرومیت من نگذشته است. امیدوارم این قانون برای همه اجرا شود.
- غروب فردای روزی که کاظمی برکنار شد با من تماس گرفتند و گفتند که جلسه‌ای برگزار کنید، تا پیش از آن برخی‌ها با من تماس می‌گرفتند و حضورم در راه‌آهن را تبریک می‌گفتند، اما من می‌گفتم هیچ صحبتی انجام نداده‌ام.
- افراد بزرگی در راه‌آهن حضور داشتند و حتی هم‌اکنون هم اگر آنها بخواهند به تیم بازگردند من آنها را می‌پذیرم، مشکلی با آنها ندارم، اما به تصمیمی که آنها گرفتند احترام می‌گذارم.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-09-25 23:06:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر