فهرست

بیل: تیمهای لالیگا از لیگ برتر تاکتیکی تر هستند

گرث بیل ستاره ی رئال مادرید  معتقد است که وی از تاکتیک پذیری تمامی بازیکنان حاضر در لالیگا "شگفت زده" شده و توضیح می‌دهد که "در لالیگا مانند انگلستان از توپ های بلند خبری نیست".

این بازیکن ولزی در تابستان امسال با 100 میلیون یورو-رکورد گرانترین بازیکن دنیا- از تاتنهام به رئال مادرید پیوست و پس از پایان دوران مصدومیتش، حالا در حال اثبات خود در اسپانیاست.

بیل از روند پیشرفت و وفق شدن در لالیگا شگفت زده شده و معتقد است در لالیگا همه ی تیمها سعی دارند با پاسهای متعدد بازی کنند.

وی در مصاحبه با خبرنگاران گفت: "6 ماه بسیار خوب را در مادرید سپری کرده‌ام.

در لالیگا چیزی که مرا بیشتر از همه شگفت زده کرده، تاکتیک هاست.اینجا همه پا به توپ خوبی دارند، پاس ها و حرکات عالی... .خبری از پاس‌های بلند مانند انگلستان نیست. از این لیگ فوق العاده لذت برده‌ام."

مادرید در حال حاضر در صدر ، بالاتر از اتلتیکو مادرید و بارسلونا قرار دارد.آنها در فینال کوپا دل ری به مصاف بارسلونا خواهند رفت و در لیگ قهرمانان در دور یک شانزدهم توانستند 6-1 شالکه را شکست دهند  ولی بیل به تیمش خوشبین است که نه تنها قهرمانی دهم را در اروپا کسب خواهند کرد بلکه برای یک سه‌گانه ی تاریخی می‌جنگند.

وی گفت: "می‌توانیم همه ی جام ها را ببریم. در موقعیت خوبی قرار داریم ولی باید بازی به بازی پیش برویم زیرا بازی های زیادی از جمله بازی‌های سختمان باقی مانده است.

تیم‌های بسیار خوبی در لیگ قهرمانان هستند.همه ی تیمهایی که باقی می‌مانند، شانس قهرمانی دارند.سرنوشت مشخص نیست زیرا تیم ها بسیار قدرتمند هستند.

اگر کمی شانس داشته باشیم، میتوانیم لادسیما را ببریم."

بسیاری بازی های خوب رئال مادرید را مدیون کریستیانو رونالدو می‌دانند و بیل معتقد است که به بازی کردن کنار او می‌بالد.

وی افزود: "او بهترین است. در حال حاضر بسیار خوب بازی می‌کند و به من نیز در بازی کردن کنارش کمک بسیاری کرده است.

امیدوارم در کنار هم پیشرفت کنیم و جامهای متعددی ببریم."

     
آی اسپورت
2014-03-14 12:33:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر