فهرست
آمار پنالتی‌های لیگ/ چهل و دو درصدت کو؟
آمار پنالتی‌های لیگ/ چهل و دو درصدت کو؟

آمار پنالتی‌های لیگ/ چهل و دو درصدت کو؟

آی اسپورت- با اعلام سه پنالتی در بازی استقلال و راه‌آهن تعداد پنالتی‌های اعلام‌شده در لیگ پانزدهم به عدد 24 رسید.
 
* بعد از 20 پنالتی، تعداد پنالتی‌های گل‌شده و هدررفته 10-10 مساوی بودند. اما سه پنالتی گل‌شده در بازی استقلال- راه‌آهن به همراه پنالتی جری بنستون در مقابل تراکتور، پنالتی‌های موفق را 14-10 پیش انداخت. با این حساب 58 درصد پنالتی‌های لیگ به گل تبدیل شده و 42 درصد هدر رفته‌اند.
 
* با احتساب یک پنالتی در بازی با نفت و دو پنالتی مقابل راه‌آهن، داوران در 4 روز 3 پنالتی برای استقلال گرفتند! با این حساب تعداد پنالتی‌های استقلال در لیگ امسال به 4 رسید و این تیم بعد از پرسپولیس (5 پنالتی) بیشترین پنالتی را صاحب شده است.
 
* پنالتیِ بازیِ پرسپولیس و تراکتور اولین پنالتی رخ‌داده در بازی‌های تراکتورسازی بود. تیم تبریزی در این فصل نه صاحب پنالتی شده بود و نه به تیم حریف پنالتی داده بود.
 
* سیاه‌جامگان مشهد همچنان رکورددار پنالتی دادن به رقبا است. مشهدی‌ها 4 بار به حریفان پنالتی داده‌اند. اگرچه دیروز روز پنالتی گرفتن آنها بود نه پنالتی دادن.
 
* امید ابراهیمی زننده بیشترین پنالتی موفق در لیگ امسال بوده است. امید از 4 پنالتی استقلال سه تا را به گل تبدیل کرده و یک ضربه را مقابل استقلال اهواز (پرویز کریمی) هدر داده است.

* مهدی طارمی و رضا عنایتی هر کدام دو بار پنالتی زده‌اند که یکی از آنها تبدیل به گل شده است. به جز این دو بازیکن و امید ابراهیمی بقیه پنالتی‌زن‌های لیگ فقط یک بار پشت پنالتی ایستاده‌اند.

* دو مسابقه «سایپا - پرسپولیس» و «استقلال - راه‌آهن» با سه پنالتی در هر بازی رکورددار بیشترین پنالتی هستند.

کد خبر: 9411
  ۲  
آی اسپورت
2015-09-26 11:32:06
نظر دهید

۲ نظر
-
شنبه ۴ مهر ۱۳۹۴، ۱۱:۴۴
لنگ نه, پنالتپولیس
۱
نام و نام خانوادگی
شنبه ۴ مهر ۱۳۹۴، ۱۴:۵۸
طوری میگی 4 گنالتی برای استقلال ضایع پیداست پرپولیسی هستی
آخه چرا تعداد پنالتی های پرسپولیس نمیگی که بیشتر بودن
چرا روی طارمی حرفی نداری که همش دایو میکنه
یک نیس بگه با اون هیکلش یه باد بهش میخوره میوفته
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر