فهرست
انتقاد ترکی از کفاشیان و حسن‌زاده؛ اگر نمی‌توانید، بروید!
انتقاد ترکی از کفاشیان و حسن‌زاده؛ اگر نمی‌توانید، بروید!

انتقاد ترکی از کفاشیان و حسن‌زاده؛ اگر نمی‌توانید، بروید!

آی اسپورت - روز گذشته و در جریان بازی تیم‌های تراکتورسازی و پرسپولیس عده‌ای از تماشاگران حاضر در ورزشگاه به شدت علیعه محسن ترکی فحاشی کردند. ترکی درباره اتفاقات دیروز می‌گوید:«متاسفانه از مسیر ورودمان به داخل ورزشگاه تا پس از پایان بازی، تماشاگران تراکتورسازی علیه من فحاشی کردند. وقتی ششگلانی رئیس هیئت فوتبال استان آذربایجان شرقی قبل از بازی و در جلسه هماهنگی، به ناظر بازی و نماینده فدراسیون اعلام می‌کند که ترکی نباید این دیدار را قضاوت کند و درخواست تغییر داور را داده‌‌ایم، معلوم است که این اتفاقات می‌افتد. آقای ششگلانی! به شما چه ارتباطی دارد که چه کسی داور باشد؟ اگر روز گذشته داور جوانی قضاوت بازی را برعهده داشت، سوت بازی را رها می‌کرد و می‌رفت. روز گذشته کوچکترین مورد داوری نداشتیم و ناظر بازی هم راضی بود ولی فحاشی زیادی به من و خانواده‌ام صورت گرفت. در فرودگاه به هنگام بازگشت از تبریز به مشهد، برخی از طرفداران تراکتورسازی به من گفتند که شما فارس‌زبان‌ها دوست ندارید ما ترک‌زبان‌ها موفق باشیم. این حرف چه معنی دارد و به چه دلیل باید این کار را انجام دهیم؟ به هواداران تراکتورسازی گفتم فامیلی من «ترکی» است و خیلی از ترک‌زبان‌ ها در مشهد کار می‌کنند ولی هیچ مشکلی پیش نیامده است. من به مردم تبریز ارادت دارم و افتخار می‌کنم که فامیلی‌ام ترکی است. ضمن اینکه برخی شعارها در ورزشگاه یادگار امام تبریز رنگ و بوی سیاسی داشت و لیدرهای این باشگاه باید پاسخگو باشند.» ترکی با انتقاد از علی کفاشیان و اسماعیل حسن‌زاده هم می‌گوید: «آقای کفاشیان و آقای حسن‌زاده! اگر نمی‌توانید کاری کنید، میز ریاست را رها کنید و بروید. وقتی رئیس فدراسیون بلد نیست با این وضعیت برخورد کند، کار را رها کند و برود. آقای رئیس کمیته انضباطی، وقتی نمی‌توانی رای صادر کنی به چه دلیل هنوز در جای خود هستی؟ در ورزشگاه به کفاشیان، حسن‌زاده و تاج توهین شد.اگر کفاشیان و حسن‌زاده نمی‌توانند شرایط را درست کنند، بهتر است بروند. ۸ سال است که در راس فدراسیون هستند و هیچ کاری نمی‌کنند. اگر قرار است واقعا هیچ‌کاره باشند و دستورات از بالا را اجرا کنند، به چه دلیلی به میز ریاست چسبیده‌اند؟ داوران گزارش‌های خودشان را در مورد وضعیت تماشاگران و توهین بازیکنان و مربیان می‌دهند اما فدراسیون محرومیتی در نظر نمی‌گیرد و تنها ۵ میلیون تومان جریمه می‌کند. فحش تماشاگران را ما می‌خوردیم ولی پولش را فدراسیون می‌گیرد. چرا وقتی در آیین‌نامه کمیته انضباطی آمده که بازیکن نباید درباره داوری صحبت کند، باز هم بازیکن حرف می‌زند و کمیته انضباطی برخوردی نمی‌کند؟»

کد خبر:9402
  ۵  
آی اسپورت
2015-09-26 14:25:32
نظر دهید

۵ نظر
رضا
شنبه ۴ مهر ۱۳۹۴، ۱۴:۵۱
اب ک بالا بره غورباغه ابوعطا میخونه.....خفه بابا
ترکی دینم رو به باشگاه پرسولیس ادا کردم
شنبه ۴ مهر ۱۳۹۴، ۱۵:۱۱
پفیوس ترین داور روی زمین منه محسن ترکیم(بجای اخراج بنگستون و عالشاه میاد دیوث بازی درمیاره) اخه کدوم خری این داورارو میاره اصفهانیانم مهر برگشون امضائ میکنه
امریکا نمیتونه هیچ غلطی بکنه(سپاه پاسداران )
شنبه ۴ مهر ۱۳۹۴، ۱۵:۱۹
اصفهانیان: ترکی هر غلطی رو خواست کرد
دکتر رضا
شنبه ۴ مهر ۱۳۹۴، ۱۶:۵۷
اید ترکی هیچ اشتباه تأثیرگذاری نداشت
اهل فن می دانند که یک داور چطور می تواند با سوتهایش انگیزه و امکان حرکت را از بازیکنان بگیرد.
بازیکنی که با کوچکترین برخورد خظایش اعلام شود و کارت بگیرد چطور حرکت کند.
نفرین به خباثت بدطینتان
66666666666
شنبه ۴ مهر ۱۳۹۴، ۱۸:۰۵
مجازات شدید در انتظار تماشاگران تراکتورسازی

دبیر کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: با توجه به اینکه تماشاگران تراکتورسازی 2 یا 3 بار سابقه فحاشی طبق آیین‌نامه مجازات آنها تشدید خواهد شد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر