فهرست
عنایت از اشتباهات مهلک داوری این هفته می‌گوید: محرومیت زرگر
عنایت از اشتباهات مهلک داوری این هفته می‌گوید: محرومیت زرگر

عنایت از اشتباهات مهلک داوری این هفته می‌گوید: محرومیت زرگر

آی اسپورت- قضاوت پراشتباه داوران لیگ برتری باز هم قربانی گرفت. مسعود عنایت، رئیس دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال، به‌دلیل اشتباهات زیاد حسین زرگر از محرومیت این داور خبر داد. زرگر بعد از علیرضا فغانی، محمدرضا اکبریان و احمد صالحی چهارمین داوری است که به‌دلیل اشتباهات فاحش داوری محروم می‌شود. درپی این اشتباهات و درخواست بعضی فوتبالی‌ها مبنی بر استفاده از داوران خارجی در لیگ، مسعود عنایت اعلام کرد تا زمانی‌که او مسئولیت این کمیته را برعهده دارد هیچگاه این اتفاق نخواهد افتاد. صحبت‌هاب عنایت در مورد سه‌دیدار این هفته را می‌خوانید:

استقلال - راه‌آهن
حسین زرگر در این مسابقه اشتباهاتی داشت اولین اشتباهاتش پنالتی بود که به سود استقلال اعلام کرد. در آن صحنه میثم مجیدی بازیکن استقلال بر روی دروازه‌بان راه‌آهن مرتکب خطا شد که داور باید یک ضربه آزاد به سود راه‌آهن اعلام می‌کرد اما داور آن صحنه را ندید و صحنه آرنج زدن دروازه‌بان راه‌آهن را به بازیکن استقلال دید البته این را بگویم که اخراج دروازه‌بان راه‌آهن به خاطر آن ضربه درست بود اما اعلام پنالتی به سود استقلال اشتباه بود. اشتباه دیگر حسین زرگر این بود گلی که استقلال به درستی وارد دروازه راه‌آ‌هن کرد را مردود اعلام کرد با این اشتباهات حسین زرگر محروم می‌شود اما مدت محرومیت او بسته به گزارش و نمره ناظر داوری دارد. در صحنه‌ی پنالتی دوم برخی می‌گویند مهاجم استقلال دایوینگ کرده است و باید فیلم این صحنه را دوباره بازبینی کنیم.

تراکتورسازی - پرسپولیسمحسن ترکی تحت تأثیر جو ورزشگاه و فحاشی‌ که به او شد قرار نگرفت و تمام تصمیماتی که در آن بازی داشت کاملاً درست و قانونی بود به همین دلیل محسن ترکی بهترین داور هفته هفتم انتخاب شد البته ترکی در گزارش خود تمامی فحاشی‌ که به او شده را منعکس کرده و ما این گزارش را به دبیر کل فدراسیون فوتبال ارائه خواهیم داد تا در موردش تصمیم‌گیری کند. فرج‌الله یثربی مسئول برگزاری مسابقه نیز این فحاشی‌ را تأیید کرده است. انتخاب داور هم به ششکلانی ارتباطی نداشته که اعتراض کند.

سایپا - فولادما از اسکوچیچ به طور رسمی شکایت کرده‌ایم و شکایت خود را به دبیر کل فدراسیون ارائه دادیم ایشان به داور ما اهانت کرده و داور را دزد خطاب کرده است. آقای اسکوچیچ فراموش کرده که در بازی با پدیده با اشتباه کمک‌داور بازی باخته را مساوی کرد و در دقیقه 90 گل مساوی را تیمش به ثمر رساند و آن زمان به هوا می‌پرید اما اکنون داور ما را دزد خطاب می‌کند.
کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-09-26 16:25:45
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر