فهرست
تارتار: داور ندید اما فردوسی‌پور صحنه را گزارش کرد
تارتار: داور ندید اما فردوسی‌پور صحنه را گزارش کرد

تارتار: داور ندید اما فردوسی‌پور صحنه را گزارش کرد

آی اسپورت- مهدی تارتار روز گذشته برای اولین بازی این فصل هدایت راه‌آهن را برعهده داشت، هرچند که از روی سکوها این بازی را دید و به‌خوبی بر اتفاقات بازی مشرف بود. صحبت‌های تارتار بعد از دیدن فیلم بازی روز گذشته‌ی استقلال - راه‌آهن را می‌خوانید:

زرگر یکی از داورهای خوب لیگ است

از اینکه زرگر محروم شده خوشحال نشدم. او واقعا یکی از داوران خوب ما در سال‌های اخیر است. در جلسه پیش از بازی به شاگردانم گفتم که زرگر یکی از داوران خوب لیگ است و به نیکی از او یاد کردم.

اشتباه داور کمر تیم ما را شکاندپس ازاینکه بازی تمام شده به سرعت به خانه رفتم و فیلم بازی را دیدم. ما در بدترین زمان ممکن از داوری لطمه خوردیم. استقلال زمانی به گل رسید که ما دو بر صفر پیش بودیم و می‌دانید وقتی تیم میزبان دو گل عقب می‌افتد جو ورزشگاه چگونه می‌شود. استادیوم سکوت کرده بود و بازیکنان استقلال هم شرایط خوبی نداشتند اما اشتباه داور در اعلام پنالتی اول کمر تیم ما را شکست. پنالتی اول شرایط بازی را به نوعی تغییر داد. پس از آن هواداران از تیم حمایت کردند و بازیکنان استقلال هم شرایط روحی‌شان بهتر شد. اگر نیمه اول بازیکنانمان با نتیجه دو بر صفر به رختکن می‌رفتند قطعا شرایط بازی فرق می‌کرد. البته ما در نیمه اول می‌توانستیم با نتیجه 4 بر صفر به رختکن برویم اما بازیکنانمان هم از فرصت‌هایشان استفاده نکردند.

داور نمی‌دید، اما فردوسی‌پور گزارش می‌کردنمی‌دانم چرا داور خطاهایی که روی دروازه‌بان ما می‌شد را نمی‌دید. هر بازیکن استقلال که روی دروازه‌بان ما خراب می‌شد داور آن را نمی‌دید. در صحنه‌ای حنیف عمران‌زاده روی دروازه‌بان ما نشسته بود که دوربین‌ها آن را شکار نکردند اما عادل فردوسی‌پور در گزارشش به آن اشاره کرد.

حرکت دروازه‌بان ما کارت زرد داشت
دروازه‌بان ما قصد داشت پس از دریافت توپ به سرعت بازی را شروع کند . همانطور که می‌دانید ما روی ضد حمله برنامه‌ریزی کردیم اما چه دلیلی داشت که میثم مجیدی گلر ما را بغل کند. داور به جای اینکه به بازیکن استقلال اخطار دهد دروازه‌بان ما را با اخراج روبرو کرد. گلر ما ضربه آرنجی را به میثم مجیدی زد که آنقدر شدید نبود که داور بخواهد کارت قرمز بدهد. جریمه او کارت زرد بود. حالا نمی‌دانم چرا داور پنالتی هم گرفت. این مسائل باعث شد که واقعا شیرازه تیم ما به هم بریزد. همه چیز را عوض کردند و در نیمه اول بازی با تساوی به پایان رسید.

کارت قرمز بخشیده‌شودما انتظار داریم حداقل کارت قرمز دروازه‌بان ما که به ناحق بوده برگردد. در صحنه اول که پنالتی اعلام شد به اشتباه داور خطا گرفت. در همه جای دنیا این امر متداول است که اگر کارتی به ناحق داده شده باشد آن کارت بخشیده می‌شود. ما از بازی روز گذشته بسیار متضرر شده‌ایم و حالا انتظار داریم این کارت بازگردد.
کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-09-26 16:53:27
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر